Biletomat Events One Night In Sopot ╳ An On Bast live | V/O live // Sfinks700

Events: One Night In Sopot ╳ An On Bast live | V/O live // Sfinks700

Tickets for event

One Night In Sopot ╳ An On Bast live | V/O live // Sfinks700

date

Sat, 27 August 2016 time 22:00

venue

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

promotor

Kulturalna Zieliński sp.j

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 27 aug 2016 19:00

15 PLN

Sold out 

📄An On Bast w Sfinks700!

An On Bast (C&C Bookings)
V/O (1/2 RYSY)
MiT ( Haman & TomTo)
ELIOT
Vacos
Twin Prix
Detoxic
Noisy
Tilo

Klub Sfinks700 prezentuje:
One Night In Sopot ╳ An On Bast (live) | V/O (live)

Tej nocy nie zobaczysz zorzy polarnej ani oślepiających świateł miasta. Nie będzie spadających gwiazd ani roju świetlików. Nie będzie ognisk na plaży, dzikich tłumów na molo. Surferzy nie będą łapać fal przy świetle księżyca. Ba, nawet pełni próżno będzie szukać! Nikt nie wie jaka będzie pogoda. A Ty i tak pojawisz się w Sfinksie. Dlaczego? Bo bardziej niż wszystkie te rzeczy przyciąga Cię muzyka. I my dobrze o tym wiemy…

An On Bast jest kolejną, dobrze rozpoznawalną kobietą polskiej (chociaż teraz w zasadzie już światowej) sceny elektronicznej, którą będziemy mieli zaszczyt gościć. Głębokie, spowite w oparach mroku, osnute nimbem tajemnicy dźwięki, miarowy, wwiercający się w głowę beat i energia ukryta pomiędzy tymi nutami, czająca się żeby zerwać tamy, porwać do tańca – to wszystko (i wiele więcej) znajdziesz podczas jej występu, na którym nie stroni od syntezatorów, klawiszy i innych, skomplikowanych instrumentów. Ale to nie wszystko!

V/O to projekt Wojtka Urbańskiego, doskonale znanego z kolektywu Rysy. W poszukiwaniach głębszego, mocniejszego i ostrzejszego brzmienia zapuścił się w muzyczne rejony, które w Polsce eksplorowali tylko nieliczni. Pierwsze produkcje V/O porównywane są do muzyki Jona Hopkinsa – a jak wielki to komplement wie każdy, kto zna muzyke Brytyjczyka. Świeża, polska krew, której warto spróbować.

Obok tej dwójki, na głównej scenie pojawi się również doskonale znany wszystkim Vacos, którego set z AudioRiver już przeszedł do legendy (też tam byliśmy, mód i wino piliśmy…), duet housowych wymiataczy - MiT (będziemy świętować 18te urodziny TomTo!), oraz Elliot, który nie raz rozgrzał już Sfinksa do czerwoności.

Fontanna jak zwykle stanie pod znakiem łamanego beatu i zawrotnej szybkości. Chrupiące, brudne, przesterowane brzmienia neurofunk’u, potężne, basowe uderzenie klasycznych drumów, odrobina jungle, future bass i jump up – tą mieszankę znasz, tą mieszankę lubisz i ta mieszanka będzie Ci dana, jak na muzyczną mszę przystało. A zadbają o to rezydenci, czyli Twin Prix, Detoxic (coraz więcej produkcji, coraz bardziej rozpoznawalny!), Noisy i Tilo.

Tej nocy nie zobaczysz wschodu słońca ani nie prześpisz jej w łóżku. Tej nocy będziesz się bawić. Do utraty tchu i jeszcze dłużej…

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
- An On Bast (C&C Bookings)
- V/O (1/2 RYSY)
- MiT ( Haman & TomTo)
- ELIOT
- Vacos

FOUNTAIN:
- Twin Prix
- Detoxic
- Noisy
- Tilo

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK