Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Pogotowie Techno // Overdose

Events: Pogotowie Techno // Overdose

Tickets for event

Pogotowie Techno // Overdose

date

Sat, 02 March 2019 time 22:00

venue

Hidden Event Zone
pl. Komuny Paryskiej 6, 90-007 Łódź

promotor

Revive

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Tue, 15 jan 2019 23:59

25 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Thu, 14 feb 2019 23:59

30 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Sat, 02 mar 2019 18:00

35 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Pogotowie Techno // Overdose

Chyba już wspominaliśmy, to nie będzie spacerek… To będzie najkwaśniejsza noc w roku. Noc podczas, której żrące dźwięki Acid Techno, przenikną do Waszych umysłów, a zakwaszenie organizmu osiągnie poziom, który potocznie nazywany jest “przedawkowaniem”.

„OVERDOSE.” to cykl imprez, który zmieni oblicze łódzkiej sceny Techno. Wierzymy w potencjał naszego miasta i dlatego Pogotowie Techno wchodzi na nowy, wyższy poziom organizacji undergroundowych eventów. Na pierwszą edycję - ACID OVERDOSE. zaprosiliśmy znakomitych artystów, a wśród nich, bezapelacyjnie, crème de la crème Acid Techno, czyli słynne “dziewiątki”. Wielu z Was miało okazję ich poznać z energetycznych LIVE setów, które na całym świecie otwierają coraz to szersze przestrzenie świadomości elektronicznych dźwięków. Kolejnymi z zaproszonych gości jest odkrycie minionego roku, czyli duet OTHK z Sopotu, który spektakularnie zaznacza obecność na polskiej scenie DJ-skiej swoimi LIVE setami granymi na modularach – istny ogień!
Następnymi gośćmi będą reprezentanci ekipy Revive, czyli: Terstin i RTMTSa dopełnieniem line-upu marcowego przedawkowania będzie nasz lokalny, łódzki duet: Expected Gates.

Impreza odbędzie się w nowym dla świata Techno miejscu: Hidden Event Zone - dużej industrialnej przestrzeni, specjalnie przygotowanej pod kątem oświetlenia i wystroju, tak aby każdy doświadczył klimatu tego miejsca.
Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, gdyż ilość miejsc jest ograniczona a dodatkowo, zakupione wcześniej bilety gwarantują wejście bez kolejki, okazjonalny gadżet i… co jeszcze, dowiecie się niebawem ;)

Line up:
- 999999999 live
- OTHK live
- Expected Gates
- Terstin
- RTMTS

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.