Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Przegląd Kapel Rockowych UEK

Events: Przegląd Kapel Rockowych UEK

Tickets for event

Przegląd Kapel Rockowych UEK

date

Mon, 06 May 2019 time 19:00

venue

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

promotor

Stowarzyszenie Parlamentu Studenckiego UEK

Tickets


Student UEK

I PULA

available to
Fri, 08 mar 2019 18:18

5 PLN

Sold out


Normalny

I PULA

available to
Fri, 08 mar 2019 18:18

10 PLN

Sold out


Normalny

II PULA

available to
Mon, 06 may 2019 15:00

15 PLN

Sold out


Student UEK

II PULA

available to
Mon, 06 may 2019 15:00

10 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Start sprzedaży już w piątek 08.03 od godz. 11:00!

Myslovitz

6 maja 2019 roku, zapamiętaj tę datę! To właśnie wtedy w Klub Studencki Kwadrat odbędzie się XI już edycja Przegląd Kapel Rockowych UEK!

Aż pięć początkujących zespołów, wybranych spośród setek zgłoszeń zawalczy o tytuł najlepszego! Profesjonalne jury wybierze zwycięzcę, który otrzyma liczne nagrody. Zwieńczeniem Przeglądu będzie koncert Gwiazd Głównej. W tym roku na scenie wystąpi zespół Myslovitz, który będzie miał okazję dla nas wystąpić już po raz drugi.

Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów rockowych, mający ogromny wpływ na polską scenę muzyczną. To zespół złożony z nietuzinkowych osobowości, które świetnie się dopełniają: Przemek Myszor, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Lala Kuderski. Ich historia to gotowy scenariusz filmowy, z wciągającą fabułą, zaskakującymi zwrotami akcji, ale przede wszystkim świetną ścieżką dźwiękową. Aby przyciągnąć uwagę nie muszą szokować i skandalizować – wystarczy muzyka i teksty. Grali na całym świecie, m.in. na trasach koncertowych z Iggym Popem i z Simple Minds. 20. rocznicę debiutu fonograficznego obchodzili na jednym z największych festiwali amerykańskich: Beale Street Music Festiwal razem z m.in. Pixies, Slashem, Edem Sheranem i Wilco. Trasa jubileuszowa obejmowała też Nowy Jork i Chicago, a zakończyła się w wypełnionym po brzegi Teatrze Roma w Warszawie. Zdobywcy wielu prestiżowych nagród: MTV Music Awards, Fryderyków, Nagrody Komisji Europejskiej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.