Biletomat Events Wrocław Roof Party / Vonda7

Events: Roof Party / Vonda7

Tickets for event

Roof Party / Vonda7

date

Sat, 24 June 2017 time 14:00

venue

Strefa Kultury Studenckiej (Politechnika Wrocławska)
ul. Hoene-Wrońskiego 10, Wrocław

promotor

theQ Entertainment sp. z.o.o.

Tickets

Tickets sold out.Poszukaj wydarzenia Roof Party / Vonda7 w innym terminie i miejscu.

Gallery (zoom)

 

📄Vonda7 gwiazdą Roof Party

VONDA7 (Last Night On Earth / RUMORS, Berlin), Gogan (Flashmob Records / Luzztro Records), SEB (Seb & Rodrigezz), EMAN, KACPA (Heartbeats)

Cirrocumulus (Cc – chmura kłębiasto-pierzasta, chmury pierzaste kłębiaste) – chmura w postaci cienkiej, białej ławicy, której poszczególne elementy mają rozmiar kątowy poniżej jednego stopnia (widziane z powierzchni Ziemi).

ROOF PARTY to jedna z najbardziej popularnych letnich imprez w Krakowie. Po 5-ciu latach istnienia i prężnego rozwoju ten cykl stał się potężną marką, gwarantującą muzykę i organizację na najwyższym poziomie. W tym roku odwiedzamy także Wrocław w przepięknej lokalizacji - na dachu Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej.

Headlinerem imprezy inaugurującej nadchodzący sezon we Wrocławiu będzie polskiego pochodzenia DJka z Berlina - VONDA7, która na swoim koncie posiada wydania dla takich renomowanych wytwórni jak Last Night On Earth (SASHA), Virgin EMI, Einmusika, Carioca czy Rumors (GUY GERBER). Była panelistką na ostatniej konferencji organizowanej przez Audioriver Festival, gdzie wystąpiła u boku Patricka Baumela. Do składu dołącza wielu talentowanych wrocławskich artystów, a w tym GOGAN, SEB (Seb & Rodriguezz), EMAN, KACPA czy MIÓD.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.