Biletomat Events Sopot SURF BURGER x OFF SNOW Music Night

Events: SURF BURGER x OFF SNOW Music Night

Tickets for event

SURF BURGER x OFF SNOW Music Night

date

Fri, 01 April 2016 time 22:00

venue

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

promotor

LOCO Travel

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Wed, 23 mar 2016 19:56

15 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Fri, 01 apr 2016 15:00

25 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Surf Burger i LOCO Travel zapraszają na: ❄ SURF BURGER x OFF SNOW Music Nigh

Mc Melodee [NL]
PTAKI [live act]
Flirtini
DJ NOZ aka eNOZet człowieku
Pan.Mruk

Kolejna edycja imprezy z cyklu Music Night! Setki roztańczonych narciarek i snowboardzistów oraz burgerowych maniaków zawładną po raz kolejny Sopockim parkietem.

Po wyjeździe do Les Orres na Festival OFF SNOW kończymy sezon zimowy w wielkim stylu z międzynarodowym line upem.

Zagrają:
Mc Melodee [NL]
PTAKI [live act]
Flirtini
DJ NOZ aka eNOZet człowieku
Pan.Mruk

Wejście od 18 lat

MC MELODEE [NL]
Mc Melodee to gwiazda amsterdamskiej sceny hip-hopowej mieszająca liryczne przesłania swojego własnego autorstwa z rytmami soulu i R’n’B. Pierwsze muzyczne kroki stawiała pracując w dwóch najbardziej znanych sklepach z winylami w Amsterdamie, po czym sama rozpoczęła rozkręcanie imprez w lokalnych klubach. Występowała w Europie i USA. Współpracowała z różnymi twórcami i producentami, m.in. z hiszpańskimi duetem Cookin’ Soul. Uznawana za jedną z najciekawszych europejskich raperek ma za sobą koncerty w Polsce oraz wspólnie nagrany wraz z polskim producentem Luxonem dla wytwórni Asfalt Records utwór „Bring it Back”. 

https://soundcloud.com/mcmelodee/keep-it-on-fat-jon-remix

PTAKI
Doświadczeni didżeje i producenci z Warszawy, znani lepiej z solowej działalności. Pod szyldem Ptaki zadebiutowali wiosną tego roku.
Obecnie Ptaki pracują nad kolejnymi wydawnictwami. W swoich setach prezentują szerokie spektrum muzyki do tańca: disco, house, boogie, techno, muzykę tropikalną, nie stroniąc także od dubu, reggae, balearic i zwyczajnie pięknych piosenek. Oprócz klubów we wszystkich większych polskich miastach odwiedzili z dj setami m.in. w Moskwę, Berlin, Londyn oraz festiwale Unsound i Open’er.

https://soundcloud.com/ptaki/

FLIRTINI
Flirtini to projekt tworzony przez dwójkę przyjaciół: Menta XXL (połowa zespołu Rasmentalism i Jedynaka (bookera i promotora z wieloletnim doświadczeniem). Ich flagowym przedsięwzięciem jest niepowtarzalny cykl imprez, bijący od 3 lat rekordy popularności. Regularnie goszczą na nim największe talenty muzyki elektronicznej.
Produkują, remixują, grają na festiwalach i scenach klubów w całej Polsce. Aktualnie promują swoje najnowsze wydawnictwo - “Heartbreaks & Promises vol. 2". Na sygnowanej przez wytwórnię Asfalt Records kompilacji, usłyszymy oprócz lokalnej reprezentacji także zagranicznych producentów nowej fali. Zgromadzone na dwóch płytach bitowe historie miłosne szybko zyskują uznanie na całym świecie. 

https://soundcloud.com/flirtini

DJ NOZ

Vice Mistrz Polski Red Bull Thre3Style 2015.
Regularnie występuje w całym kraju. Odwiedza najróżniejsze miejscówki, gdzie raczy klubowiczów dźwiękami bazującymi na wiecznie młodej muzyce funk oraz hip hopie i r’n’b.
Jednak jako jeden z pierwszych DJ’ów Polsce zaczął łączyć klasykę z nowoczesnymi elektronicznymi brzmieniami, dodając do tego rytmy dancehall’owe i gitarowe riffy. Poza imprezami klubowymi występuje na eventach plenerowych i festiwalach gdzie gra dla kilkutysięcznych publiczności.

https://youtu.be/yVPvp_9HqvE


PAN. MRUK
Nazywa się Pan.Mruk

https://www.mixcloud.com/pan_mruk/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK