Biletomat Events Poznań Urodziny Oczu / Playground: Fur Coat

Events: Urodziny Oczu / Playground: Fur Coat

Tickets for event

Urodziny Oczu / Playground: Fur Coat

date

Sat, 05 December 2015 time 22:00

venue

Oczy
ul. Dominikańska 7a, 61-762 Poznań

promotor

Playground

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Thu, 26 nov 2015 11:35

25 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Sat, 05 dec 2015 16:00

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Fur Coat w Poznaniu!

Fur Coa

Okazji do świętowania tej nocy jest kilka!

Pierwsze urodziny klubu Oczy!
Drugie urodziny Playground!
Występ Fur Coat w Poznaniu!
Mikołajki :)

Dokładnie rok temu odbyła się pierwsza impreza w klubie Oczy na której wystąpił Tommy Four Seven! Od tego czasu mieliście okazję oglądać występy takich artystów jak Rebekah, Pional, Max Cooper, Robert Babicz czy Blawan. Wymienione zostało nagłośnienie, przearanżowany bar i stale upiększamy nasze miejsce abyście czuli się tu za każdym razem coraz lepiej.

Od samego początku wspiera nas marka impreza Playground (www.playgroundofficial.pl), która w tym czasie obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy ściągnąć do klubu wyjątkowy duet jakim jest Fur Coat!

--------------------

Sergio Muñoz oraz Israel Sunshine tu duet producencki i DJ-ski, który okazał się być jednym z największych objawień sceny house roku 2014. Stało się to głównie za sprawą świetnych produkcji, które pojawiały się w setach największych gwiazd tanecznej elektroniki na świecie – m.in. u dobrze znanego, Damiana Lazarusa.

Właściciela labelu Crosstown można zresztą śmiało nazwać patronem Fur Coat, ponieważ nakładem właśnie jego wytwórni ukazał się debiutancki album duetu oraz ich tegoroczne hity, takie jak „U Turn” i „Roundabout”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK