Biletomat Events Welcome #6 pres. BLOND:ISH

Events: Welcome #6 pres. BLOND:ISH

Tickets for event

Welcome #6 pres. BLOND:ISH

date

Fri, 12 June 2015 time 22:00

venue

Stara Rzeźnia
Garbary 101/111, 61-757 Poznań

promotor

SQ Klub

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Mon, 18 may 2015 13:23

20 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 05 jun 2015 14:15

25 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Fri, 12 jun 2015 19:00

30 PLN

Sold out 

📄BLOND:ISH gwiazdą kolejnej odsłony Welcome

BLOND:ISH (Kompakt/ Get Physical/ Kanada)
Conradq & Juniore (Muno.pl/ C&C Bookings/ SQ klub)
Julia (Streamwise)

stylizacja & choreografia: Maria Kompf
wizu: Deep.Chock
soundsystem: Funktion One

Nie tylko męskie duety zagoszczą na szóstej odsłonie cyklu Welcome. Braci Kubaczewskich za sterami naszego pustynnego odrzutowca wesprą niezwykle charyzmatyczne siostry dobrego beatu - artystki BLOND:ISH! Impreza Welcome. po raz pierwszy odbędzie się poza murami SQ klub - w nietuzinkowej, specjalnie zaaranżowanej przestrzeni w Starej Rzeźni!

Na miejscu: szatnia, ogrzewanie, w pełni wyposażone bary, toalety

--

Burning Man, Mad Max oraz dużo piasku. Kolejny Welcome. to rytualna podróż przez pustkowia w poszukiwaniu najlepszego brzmienia. Tym razem przestrzenią Welcome. będzie kosmiczna planeta na której słońce zostało zastąpione przez księżyc i tylko w jego blasku i przy akompaniamencie technicznego beatu znajdziecie możliwość samo-ekspresji.

Blond:ish to dwie piękne blondynki z Kanady - Anstascia D'elene i Vivie Ann Bakos - reprezentujące wytrwórnie Get Physical I Kompakt. Ich brzmienie to ponadczasowa, psychodeliczno-romantyczna pigułka house i techno, choć to co wyróżnia je najbardziej to niesamowita energia płynąca z ich setów!

Na Welcome., wraz z Blond:ish zagraja pomysłodawcy i rezydenci cyklu - Conradq i Juniore z Muno.pl oraz Julia, która jak nikt inny potrafi na wysokim C zagrać set zamykający.

Impreza odbędzie się w najlepszej nieklubowej przestrzeni w Poznaniu - Starej Rzeźni - miejsce, zostanie specjalnie zaaranżowane - nie zabraknie strażniczek zaginionego świata, nieoczywistych scenografii pustynnych i magicznych wizualizacji!

o cyklu WELCOME. :

Welcome. to cykl zaskakujący. Pragniemy odmieniać Wasze pojęcie dobrej imprezy. Namacalnym niech się staną rzeczy niezrozumiałe i niejednoznaczne. Specjalnie na ten cel szykowana scenografia i wizualizacje wprowadzą Was w kosmiczny stan.

Równie ważna jest dla nas muzyka. To ona będzie bezdyskusyjnie zaburzała Wasze poczucie równowagi i przywiązania do rzeczywistości. Artyści których zapraszamy, potrafią jak nikt inny eksplorować muzyczne wymiary.

Do tej pory na Welcome wystąpili: Tiga, Ame, David August live, HOSH, Russ Yallop.

Gospodarze Welcome. - Conradq i Juniore – za każdym razem zadbają by godnie wprowadzić Was w ekscytującą podróż!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK