Biletomat Events Poznań Welcome #6 pres. BLOND:ISH

Events: Welcome #6 pres. BLOND:ISH

Tickets for event

Welcome #6 pres. BLOND:ISH

date

Fri, 12 June 2015 time 22:00

venue

Stara Rzeźnia
Garbary 101/111, 61-757 Poznań

promotor

SQ Klub

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Mon, 18 may 2015 13:23

20 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Fri, 05 jun 2015 14:15

25 PLN

Sold out


Standard

III Pula

available to
Fri, 12 jun 2015 19:00

30 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄BLOND:ISH gwiazdą kolejnej odsłony Welcome

BLOND:ISH (Kompakt/ Get Physical/ Kanada)
Conradq & Juniore (Muno.pl/ C&C Bookings/ SQ klub)
Julia (Streamwise)

stylizacja & choreografia: Maria Kompf
wizu: Deep.Chock
soundsystem: Funktion One

Nie tylko męskie duety zagoszczą na szóstej odsłonie cyklu Welcome. Braci Kubaczewskich za sterami naszego pustynnego odrzutowca wesprą niezwykle charyzmatyczne siostry dobrego beatu - artystki BLOND:ISH! Impreza Welcome. po raz pierwszy odbędzie się poza murami SQ klub - w nietuzinkowej, specjalnie zaaranżowanej przestrzeni w Starej Rzeźni!

Na miejscu: szatnia, ogrzewanie, w pełni wyposażone bary, toalety

--

Burning Man, Mad Max oraz dużo piasku. Kolejny Welcome. to rytualna podróż przez pustkowia w poszukiwaniu najlepszego brzmienia. Tym razem przestrzenią Welcome. będzie kosmiczna planeta na której słońce zostało zastąpione przez księżyc i tylko w jego blasku i przy akompaniamencie technicznego beatu znajdziecie możliwość samo-ekspresji.

Blond:ish to dwie piękne blondynki z Kanady - Anstascia D'elene i Vivie Ann Bakos - reprezentujące wytrwórnie Get Physical I Kompakt. Ich brzmienie to ponadczasowa, psychodeliczno-romantyczna pigułka house i techno, choć to co wyróżnia je najbardziej to niesamowita energia płynąca z ich setów!

Na Welcome., wraz z Blond:ish zagraja pomysłodawcy i rezydenci cyklu - Conradq i Juniore z Muno.pl oraz Julia, która jak nikt inny potrafi na wysokim C zagrać set zamykający.

Impreza odbędzie się w najlepszej nieklubowej przestrzeni w Poznaniu - Starej Rzeźni - miejsce, zostanie specjalnie zaaranżowane - nie zabraknie strażniczek zaginionego świata, nieoczywistych scenografii pustynnych i magicznych wizualizacji!

o cyklu WELCOME. :

Welcome. to cykl zaskakujący. Pragniemy odmieniać Wasze pojęcie dobrej imprezy. Namacalnym niech się staną rzeczy niezrozumiałe i niejednoznaczne. Specjalnie na ten cel szykowana scenografia i wizualizacje wprowadzą Was w kosmiczny stan.

Równie ważna jest dla nas muzyka. To ona będzie bezdyskusyjnie zaburzała Wasze poczucie równowagi i przywiązania do rzeczywistości. Artyści których zapraszamy, potrafią jak nikt inny eksplorować muzyczne wymiary.

Do tej pory na Welcome wystąpili: Tiga, Ame, David August live, HOSH, Russ Yallop.

Gospodarze Welcome. - Conradq i Juniore – za każdym razem zadbają by godnie wprowadzić Was w ekscytującą podróż!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK