Biletomat Events Welcome. #9 pres. John Talabot

Events: Welcome. #9 pres. John Talabot

Tickets for event

Welcome. #9 pres. John Talabot

date

Sat, 12 March 2016 time 22:00

venue

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

promotor

SQ Klub

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Mon, 07 mar 2016 14:47

25 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 12 mar 2016 19:00

30 PLN

Sold out 

📄John Talabot gwiazdą kolejnej odsłony Welcome.

John Talabot (Permanent Vacation / Barcelona)
Łukasz Napora (Audioriver / Czwórka)
Conradq & Juniore (Welcome. / muno./pl)

John Talabot bez wątpienia jest jednym z największych objawień na scenie muzyki elektronicznej w ostatnich latach. Efektem jego pracy są wylewne bity, w których Chicago house oraz disco przeplatają się z jego południową duszą. W ten sposób powstają ciepłe, pełne życia utwory, które sprawiają, że ręce i nogi same rwą się do tańca. Debiutancki album „Fin” był jedną z najbardziej docenionych płyt 2012 roku a track „So Will Be Now” niekwestionowanym hitem roku. Eklektyzm muzyczny i niesamowita selekcja sprawiły, że artysta stał się ulubionym DJem The XX supportując ich koncerty na całym świecie .

Mimo że od jego debiutanckiego albumu minęły już prawie 4 lata artysta nadal jest jednym z najpopularniejszych house'owych producentów na świecie. 2016 rok to moment, w którym światło dzienne ma ujrzeć jego follow-up do "fin", zanim to jednak nastąpi fani w Poznaniu po raz pierwszy będą mogli posłuchać jeszcze nie wydanych produkcji producenta. Oriol Riverola (bo tak właśnie nazywa się Talabot) mimo braku nowych albumów długogrających, co roku wydaje wspaniałe remiksy i dzięki świetnym występom od 4 lat jest w top 100 najlepszych djów na świecie według czytelników Resident Advisor.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK