Biletomat Others Kraków Kwadratowy Stand-up! – Bartosz Gajda, Paweł Reszela

Others: Kwadratowy Stand-up! – Bartosz Gajda, Paweł Reszela

Tickets for other

Kwadratowy Stand-up! – Bartosz Gajda, Paweł Reszela

date

Fri, 23 February 2018 time 20:00

venue

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

promotor

FUNDACJA SAMORZĄDU STUDENTÓW POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ

Tickets


Standard

I pula

available to
Thu, 22 feb 2018 23:59

20 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Fri, 23 feb 2018 16:00

25 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Kwadratowy Stand-up! – Bartosz Gajda, Paweł Reszela

Bartosz Gajda, Paweł Reszela

Wejście: 18:00, Start: 20:00

Klub Kwadrat i Stowarzyszenie PAKA zapraszają na Kwadratowy Stand - UP.

Bartosz Gajda - wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Na co dzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady. Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w Ace Ventura czy Gliniarz z Beverly Hills? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania. Pozdrawiam Bartosz Gajda. Sam to pisałem.

Paweł Reszela - to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.