Biletomat Others Toruń XV koncert Fundacji Platon

Others: XV koncert Fundacji Platon

Tickets for other

XV koncert Fundacji Platon

date

Sun, 16 June 2019 time 19:00

venue

Dziedziniec Ratusza Staromiejskiego
Rynek Staromiejski 1, 87-100 Toruń

promotor

Fundacja Platon

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Sun, 16 jun 2019 16:00

55 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄XV koncert Fundacji Platon - Artur Andrus w Toruniu!

Artur Andrus


Wejście: 18:45
Start: 19:00

16 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na XV koncert Fundacji Platon.

Do współpracy zaprosiliśmy Artura Andrusa. Koncert już na stałe wpisał się w kulturalną mapę Torunia. Jeden ciepły czerwcowy wieczór przyjaciele fundacji oraz koneserzy muzyki spotykają się na Dziedzińcu Ratusza Staromiejskiego. Dla nas, przedstawicieli Fundacji, jest to również okazja do spotkania naszych podopiecznych z osobami, które corocznie wspierają ich poprzez przekazywanie funduszy na stypendia: osoby indywidualne oraz firmy prywatne.

Artur Andrus - na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", co tydzień gospodarz spotkań w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego". Jego współpraca z Programem Trzecim rozpoczęła się w roku 1994 po spotkaniu z Andrzejem Zakrzewskim na jednym z przeglądów kabaretowych. Początkowo był redaktorem "Powtórki z Rozrywki", później przez kilka lat ją prowadził, równolegle z wtorkową "Trójką pod Księżycem" i piątkowym "Teraz śmieszniej", do których zapraszał znane gwiazdy kabaretu. Obecnie, z różnych przyczyn wyżej wymienione audycje zmieniły swój czas emisji... Oprócz pracy w radiu, Artur Andrus często występuje w charakterze konferansjera przeglądów kabaretowych. Zaczęło się od Mulatki w Ełku, potem była krakowska PAKA, Lidzbarskie Biesiady Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim, a od 1999 roku - Łódzka Piwnica Artystyczna - Przechowalnia, w której występuje razem z Andrzejem Poniedzielskim, Elżbietą Adamiak i zaproszonymi gośćmi.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK