Biletomat Concerts Warszawa АГОНЬ (OGIEŃ) \\ UKRAINA - KONCERT ODWOŁANY!

Concerts: АГОНЬ (OGIEŃ) \\ UKRAINA - KONCERT ODWOŁANY!

Tickets for Concert

АГОНЬ (OGIEŃ) \\ UKRAINA - KONCERT ODWOŁANY!

date

Fri, 03 June 2016 time 19:00

venue

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

promotor

Progresja

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Tickets sold out.



Poszukaj wydarzenia АГОНЬ (OGIEŃ) \\ UKRAINA - KONCERT ODWOŁANY! w innym terminie i miejscu.

Gallery (zoom)





 

📄АГОНЬ (OGIEŃ) w warszawskiej Progresji!

АГОНЬ (OGIEŃ)

3 czerwca w warszawskiej Progresji zapraszamy na wielki powrót członków ukraińskiego zespołu «Quest Pistols». Po przerwie chłopaki znów grają razem pod nowym szyldem АГОНЬ!

Ostatnio byli członkowie popularnego ukraińskiego zespołu «Quest Pistols»: Anton i Nikita Savlepov GORYUK, a także Konstantin Borovsky, połączyli ponownie swoje siły, aby zagrać w nowym ognistym zespole – АГОНЬ (Ogień). Przywróciwszy skład, zamierzają dołożyć do ognia Waszym zmysłom.

"Nasz nowy zespół to kolejny ognień w naszym życiu. Jest to pierwsze doświadczenie samodzielnej pracy nad projektem na takim poziomie. Dodaje nam to skrzydeł i mobilizuje do pracy. Czujemy wielką odpowiedzialność wobec fanów i to determinuje nas do rozwijania tego projektu z jeszcze większą siłą. Wierzymy, że „Ogień” okaże się książką z górnej półki waszej biblioteki muzyki pop. Otwórzcie ją i sami przekonajcie się, że warto!" – o swoim zespole bez fałszywej skromności opowiadają muzycy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK