Biletomat Bilety Kolekcjonerskie All Them Witches - Poznań

Concerts: All Them Witches - Poznań

Tickets for Concert

All Them Witches - Poznań

date

Wed, 01 May 2019 time 19:00

venue

U Bazyla
ul. Norwida 18A, Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets


Standard

I pula

available to
Tue, 30 apr 2019 23:59

69 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Wed, 01 may 2019 16:00

80 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄All Them Witches - Poznań!

All Them Witches

wejście: 18:00, start: 19:00

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty All Them Witches! Zespół zagra 1 maja w poznańskim Klubie u Bazyla i dzień później (2 maja) w warszawskiej Hydrozagadce!

Zadebiutowali w 2012 roku, przez ostatnie sześć lat zdobywając doświadczenie na niezliczonej ilości koncertów i godzinach spędzonych w studiach nagraniowych. Grupa obecnie jest już mocno usytuowana w gatunku, który poniekąd sama stworzyła, a ich twórczość nazwać można w uogólnieniu „psycho-rockiem”.

https://www.youtube.com/watch?v=09RbGsUkRIc

Czteroosobowy zespół z Nashville w ubiegłym roku powrócił z albumem „Sleeping Through The War”, wyprodukowanym przez Dave’go Cobba – zdobywcę nagrody Grammy. Obecnie na koncie mają już pięć długogrających albumów, bo w tym roku pojawił się ich najnowszy krążek – zatytułowany po prostu „ATW”. Album jest odpowiedzią na potrzebę grania „większej” muzyki na żywo. Większych tras, większej produkcji – o tym, jak zespół wykona swój zamysł, będziecie mogli przekonać się w Polsce w maju dwukrotnie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty GO AHEAD! Bilety na koncerty: All Them Witches!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.