Biletomat Concerts Warszawa All Them Witches - Warszawa

Concerts: All Them Witches - Warszawa

Tickets for Concert

All Them Witches - Warszawa

date

Thu, 02 May 2019 time 20:00

venue

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Wed, 01 may 2019 23:59

69 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Thu, 02 may 2019 08:30

80 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄All Them Witches - Warszawa!

All Them Witches

wejście: 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty All Them Witches! Zespół zagra 1 maja w poznańskim Klubie u Bazyla i dzień później (2 maja) w warszawskiej Proximie!

Zadebiutowali w 2012 roku, przez ostatnie sześć lat zdobywając doświadczenie na niezliczonej ilości koncertów i godzinach spędzonych w studiach nagraniowych. Grupa obecnie jest już mocno usytuowana w gatunku, który poniekąd sama stworzyła, a ich twórczość nazwać można w uogólnieniu „psycho-rockiem”.

https://www.youtube.com/watch?v=09RbGsUkRIc

Czteroosobowy zespół z Nashville w ubiegłym roku powrócił z albumem „Sleeping Through The War”, wyprodukowanym przez Dave’go Cobba – zdobywcę nagrody Grammy. Obecnie na koncie mają już pięć długogrających albumów, bo w tym roku pojawił się ich najnowszy krążek – zatytułowany po prostu „ATW”. Album jest odpowiedzią na potrzebę grania „większej” muzyki na żywo. Większych tras, większej produkcji – o tym, jak zespół wykona swój zamysł, będziecie mogli przekonać się w Polsce w maju dwukrotnie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty GO AHEAD! Bilety na koncerty: All Them Witches!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK