Biletomat Koncertowy marzec w Poznaniu! Amy Macdonald

Concerts: Amy Macdonald

Tickets for Concert

Amy Macdonald

date

Fri, 24 March 2017 time 19:45

place

MTP Hala nr. 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

organizor

Go Ahead

Tickets

Tickets sold out.Poszukaj wydarzenia Amy Macdonald w innym terminie i miejscu.

Look for similar events in:

Gallery (zoom)

 

📄Amy Macdonald w Poznaniu!

Amy Macdonald

19:00: Drzwi
19:45: support
21:00: AMY MACDONALD

Agencje Alter Art i Go Ahead zapraszają na dwa koncerty Amy Macdonald! Artystka wystąpi 23 marca w warszawskim Palladium i 24 marca na Hali nr 2 MTP w Poznaniu.

Aż pięć lat czekaliśmy na nowy album Amy Macdonald, ale artystka wreszcie potwierdziła jego premierę! Płyta "Under Stars" ukaże się 17 lutego przyszłego roku. Szkocka wokalistka sama przyznaje, że praca nad materiałem zajęła rekordowo dużo czasu, ale te dwa i pół roku prac pozwalają jej czuć się wyjątkowo dumną z czwartej płyty.

Amy Macdonald jest wokalistką i autorką tekstów, specjalizującą się głównie w balladach. Na całym świecie sprzedała ponad 9 milionów egzemplarzy płyt! W Polsce jest znana przede wszystkim z przeboju „This Is The Life”, który wydała mając zaledwie 18 lat. Ten hit to tylko jeden z jej sukcesów – na koncie ma m.in. pokonanie Adele, Duffy i Gabrielli Climi w rywalizacji o niemiecką nagrodę Echo Awards dla najlepszego debiutanta, tytuł najlepszego debiutu od czasów Amy Winehouse czy pierwsze miejsce singla „This Is The Life” w dziesięciu krajach. Jest ukochaną artystką w swoim kraju. Kilka lat temu została wręcz wybrana Osobowością Roku w Szkocji!

https://www.youtube.com/watch?v=iRYvuS9OxdA
Premiera "Under Stars" będzie okazją do światowej trasy koncertowej, którą rozpocznie się w Europie. Koncerty w Polsce będą doskonałą okazją, by posłuchać zarówno najnowszych utworów, jak i największych przebojów artystki na żywo!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Koncertowy marzec w Poznaniu! Muzyka jest kobietą - KONCERTY!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.