Biletomat Concerts Przeźmierowo ANIA DĄBROWSKA

Concerts: ANIA DĄBROWSKA

Tickets for Concert

ANIA DĄBROWSKA

date

Fri, 14 October 2016 time 20:00

venue

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

promotor

Good Taste Production sp. z o.o.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca siedzące nienumerowane)

I pula

available to
Fri, 14 oct 2016 09:33

69 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Ania Dąbrowska w Przeźmierowie!

ANIA DĄBROWSKA

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Good Taste Production zaprasza na kolejny koncert Ani Dąbrowskiej promujący jej najnowsze wydawnictwo „Dla naiwnych marzycieli“. Artystka wystąpi w podpoznańskim Przeźmierowie 14 października o godzinie 20:00. Zapraszamy!

Ania Dąbrowska powraca po trzyletniej przerwie z zapowiedzią nowego albumu. I robi to w specyficznym dla siebie analogowym stylu. Przed miesiącem na profilu artystki pojawiła się neonowa grafika z jej imieniem i nazwiskiem oraz słowem „Nieprawda”. Jest to okładka wydawnictwa zapowiadającego nowy, szósty w dorobku wokalistki album. Premiera utworu „Nieprawda” odbyła się 13. listopada 2015 r. Do sprzedaży trafił też 7-calowy winyl, na którym na str. A znajdzie się „Nieprawda”a na str. B - remiks utworu przygotowany przez DJ-a i producenta muzycznego Gromee. Co ważne – remiks opublikowany będzie tylko na płycie winylowej. Za produkcję muzyczną utworu odpowiedzialna jest Ania oraz producent Olek „CzarnyHiFi” Kowalski. Kooperacja dość zaskakująca, jako, że „CzarnyHiFi” znany jest z kolaboracji artystami ze środowiska hip – hopowego, takimi jak: Pezet/Małolat, Sokół i Marysia Starosta, Iza Lach, Fisz czy KęKę.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK