Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Bedoes

Concerts: Bedoes

Tickets for Concert

Bedoes

date

Sat, 07 April 2018 time 22:00

venue

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

promotor

Antrakt sp. z.o.o.

Tickets


Standard

I PULA

available to
Sat, 07 apr 2018 18:00

30 PLN

Sold out


VIP

I PULA

available to
Sat, 07 apr 2018 18:00

59 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Bedoes wystąpi w Sopocie

Bedoes

Klub Muzyczny Scena zaprasza na koncert!
Sala Koncertowa: Bedoes godz. 22:00

Bilet VIP zapewnia:
• miejsce siedzące w strefie VIP /antresola
• widok na salę klubową i salę koncertową - wstęp tylko dla posiadaczy opaski VIP
• osobna toaleta
Scena Klub || Strefa VIP: http://www.scenaklub.pl/vip/

------------------------------------------------------------------------------
Informujemy, iż osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie wyłącznie pod opieką rodzica bądź wskazanego przez niego pełnoletniego opiekuna.
Osoby, które mają ukończone 16 lat, a nie ukończyły 18 roku życia proszone są o przyniesienie ze sobą wydrukowanego i podpisanego oświadczenia ze zgodą na udział w imprezie podpisanego przez rodzica lub pełnoprawnego opiekuna./
http://www.scenaklub.pl/o-nas/regulamin/

---------------------------------------------------------------------------
Bedoes - rocznik ‘98.
Najmłodszy Młody Wilk Popkillera i najmłodszy polski raper na szczycie OLiS. Jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów wydawniczych w historii polskiego rapu, który pierwsze miliony w sieci zrobił przed… dwudziestką.

Raper przenosi typową dla SB kontrowersję na zupełnie nowy poziom, a zarazem jego wyszlifowany błyskawicznie styl, w przeciągu kilku lat sprawił, że stał się jednym z najbardziej obiecujących przedstawicieli nowej szkoły. Do SB Maffiji trafił zanim jeszcze dostał swój dowód osobisty.

Wachlarz umiejętności Bedoesa nie ogranicza się tylko do rapowania w przeróżnych tempach i konwencjach, ale również śpiewu i prowokacji, jakiej polski rap jeszcze nie widział, czemu dał pokaz m.in. w cypherze Młodych Wilków Popkillera. Za jego plecami stoją nie tylko chłopaki z 2115, ale też jeden z największych producenckich talentów młodego pokolenia - 16-letni Kubi Producent, który ma już na koncie współpracę m.in. z KęKę czy Żabsonem. Ta historia jeszcze się na dobre nie rozkręciła, a już wstrząsnęła polskim rapem. Ciąg dalszy nastąpi niebawem!
"Aby śmierć miała znaczenie" to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia - Kubi Producent.
Ta płyta powstała po to "Aby Śmierć Miała Znaczenie". Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu - zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija - tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.
Album "Aby Śmierć Miała Znaczenie" LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre - dodaje Kubi Producent.

Do posłuchania:
https://youtu.be/HAWSBEhPiY8
https://youtu.be/U3MD9AdcXh0
https://youtu.be/E2Qe3_gSG8Y

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.