Biletomat Concerts Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

Concerts:  Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

Tickets for Concert

Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

date

Thu, 07 May 2015 time 20:00

venue

Fabryka Batycki Art & Business Meeting
ul. Kamienna Grobla 28/29, Gdańsk

promotor

More Music Agency

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 04 apr 2015 18:11

35 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Thu, 07 may 2015 16:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Portico w Gdańsku!

Portico, Jazzpospolita

Mając świadomość, że nie wszyscy z Was zdołają dojechać na X edycję Tauron Nowa Muzyka i zobaczyć wszystkie zaproszone w tym roku zespoły, chcielibyśmy ogłosić radosną nowinę dla fanów grupy Portico.

Zespół, który zasłynął dzięki egzotycznym nu-jazzowym brzmieniom, tworzonym za pomocą bębna Hang, po czym ewoluował w trio poszukujące nowych środków wyrazu wśród synth-popowych melodii i połamanych elektronicznych rytmów, pojawi się nie tylko w Katowicach! Już szóstego maja będziecie mogli ich wysłuchać w Warszawie, gdzie zagrają w klubie Miłość Kredytowa, dzień później zaś zapraszamy wszystkich do Fabryki Batycki w Gdańsku, gdzie odbędzie się drugi koncert Portico. Grupa przyjeżdża do Polski po raz pierwszy w zupełnie odmienionym składzie i z premierowym materiałem, który ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Ninja Tune.

A jeśli zachwycicie się nowym wcieleniem Portico tak mocno jak Jamie Woon i Joe Newman z Alt-J, którzy współpracowali z zespołem przy nowych piosenkach, serdecznie zapraszamy Was na powtórkę z tego doświadczenia już w sierpniu!

Przed koncertem Portico wystąpi zespół Jazzpospolita.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK