Biletomat Concerts Warszawa Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

Concerts:  Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

Tickets for Concert

Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

date

Wed, 06 May 2015 time 20:00

venue

Miłość
Kredytowa 9 , Warszawa

promotor

More Music Agency

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Wed, 29 apr 2015 15:17

30 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Wed, 06 may 2015 16:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Portico w Warszawie!

Portico

Mając świadomość, że nie wszyscy z Was zdołają dojechać na X edycję Tauron Nowa Muzyka i zobaczyć wszystkie zaproszone w tym roku zespoły, chcielibyśmy ogłosić radosną nowinę dla fanów grupy Portico.

Zespół, który zasłynął dzięki egzotycznym nu-jazzowym brzmieniom, tworzonym za pomocą bębna Hang, po czym ewoluował w trio poszukujące nowych środków wyrazu wśród synth-popowych melodii i połamanych elektronicznych rytmów, pojawi się nie tylko w Katowicach!

Już szóstego maja będziecie mogli ich wysłuchać w Warszawie, gdzie zagrają w klubie Miłość Kredytowa, dzień później zaś zapraszamy wszystkich do Fabryki Batycki w Gdańsku, gdzie odbędzie się drugi koncert Portico. Grupa przyjeżdża do Polski po raz pierwszy w zupełnie odmienionym składzie i z premierowym materiałem, który ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Ninja Tune.

A jeśli zachwycicie się nowym wcieleniem Portico tak mocno jak Jamie Woon i Joe Newman z Alt-J, którzy współpracowali z zespołem przy nowych piosenkach, serdecznie zapraszamy Was na powtórkę z tego doświadczenia już w sierpniu!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK