Biletomat Concerts BEMY

Concerts: BEMY

Tickets for Concert

BEMY

date

Thu, 27 October 2016 time 20:00

venue

Szuflada 15
Wolności 15, Chorzów

promotor

Szuflada 15

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Wed, 26 oct 2016 23:59

15 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Thu, 27 oct 2016 17:00

20 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄BEMY w klubie Szuflada 15!

BEMY

Mattia i Elie Rosinski urodzili się i wychowali we Francji, ale mają polskie korzenie. Muzyka stała się ich pasją jeszcze w dzieciństwie, pierwsze kompozycje tworzyli w rodzinnym Bordeaux. Po ukończeniu szkoły średniej bracia opuścili rodzinny kraj i wyjechali do prestiżowej szkoły Academy of Contemporary Music.
W czerwcu 2013 wzięli udział w angielskiej edycji programu Must Be The Music, w którym dostali się do finału i zajęli drugie miejsce. W 2014 roku zdobyli liczne noinacje i nagrody, m.in. nagrodę Jury festiwalu Top Trendy 2014 oraz nagrodę główną na festiwalu muzycznym w Jarocinie. Występowali na dużej scenie festiwalu Woodstock, na festiwalu Springbreak i Letniej Trasie Radia Zet.
Debiutancki krążek „Grizzlin”, który właśnie ukazał się na rynku powstawał pod czujnym okiem producenta Bogdana Kondrackiego, który współpracował różnież z Moniką Brodką i Dawidem Podsiadło.
Na płycie znalazło się 11 piosenek w języku angielskim, pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Time”.
Chłopaki łączą electropopową nutę z garażowym brzmieniem w stylu Arctic Monkeys. W utworach przewodzi wyrazista perkusja i melodyjna linia wokalu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK