Biletomat Concerts Booze & Glory - premiera albumu Chapter IV

Concerts: Booze & Glory - premiera albumu Chapter IV

Tickets for Concert

Booze & Glory - premiera albumu Chapter IV

date

Tue, 11 April 2017 time 20:00

venue

U Bazyla
ul. Norwida 18A, Poznań

promotor

Winiary Bookings

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Mon, 10 apr 2017 23:59

40 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Tue, 11 apr 2017 17:00

45 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Koncert BOOZE & GLORY w Poznaniu!

Booze & Glory
+ Lazy Class
+ The Sandals

WiniaryBookings we współpracy z MAD TOURBOOKING mają wielką przyjemność zaprosić Was na koncert BOOZE & GLORY w Poznaniu! Po ostatnich bardzo udanych koncertach zespół odwiedzi nowe miasto na polskiej mapie!

BOOZE & GLORY (Londyn/Street Punk)

Booze & Glory to zespół, który zyskuje sobie coraz większą popularność nie tylko w Anglii, ale i na całym świecie. Ponad pięć milionów wyświetleń teledysku "London Skinhead Crew" w serwisie youtube.com nie może być przypadkiem. Za całym zamieszaniem stoi... Marek, Polak z Sosnowca, prywatnie zagorzały kibic West Hamu United. Tematu "Młotów" nie brakuje w tekstach zespołu.

https://www.facebook.com/boozeandgloryofficial/
https://www.youtube.com/watch?v=aY4pZlP6YtE

LAZY CLASS (oi Street Punk/WWA)

Zespół LAZY CLASS powstał latem 2013 roku w Warszawie i od początku swojego istnienia wierny jest stylistyce oi! i street punkowej. W 2014 roku zespół zadebiutował wydaną własnym sumptem kompaktową epką "Better life" na której znalazły się cztery utwory. Kilka miesięcy później holenderskie wydawnictwo Rebellion Records wydało winylową wersję epki.
Jesienią 2015 roku ukazują się dwa nowe wydawnictwa zespołu; mini album zatytułowany "Hell of San Domingo", wydany ponownie przez holenderskie Rebellion Records na CD i 10'' winylu, oraz split LP z lubelskim zespołem Max Cady (kooperacja wydawnictw Bad Look, Black Wednesday, No Pasaran i Lazy Class rec.). Obie płyty zebrały dobre recenzje oraz zostały pozytywnie odebrane przez słuchaczy.
Od połowy 2014 roku Lazy Class regularnie koncertuje na terenie kraju jak i za granicą (Niemcy, Białoruś, Rosja, Irlandia, UK, Austria, Czechy, Słowacja).

https://www.facebook.com/lazyclassoi/
https://www.youtube.com/watch?v=CyGDPPYmxPw

THE SANDALS (Poznań/Punk Rock)

The Sandals - punk rock z Poznania. Zespół powstał w 2004 jako trio w składzie Wiącas (perkusja, wokal), Banan (gitara), Kamil (bas). W 2006 na drugą gitarę wchodzi Piter, a w 2008 mikrofon przejmuje Kotek. Dyskografia: MCD „Czerwiec ‘56” (2009) oraz dwa pełne albumy – „Muzyka Przeciwko Tobie” (2007) i „Sandals Army” (2011). Nasze numery ukazały się też na kilku składankach, m.in. na EP „Oi! The Superheroes” obok Booze&Glory, Agent Bulldogg i Gimp Fist. Aktywnie koncertujemy w kraju, gramy również za granicą- dotychczas odwiedziliśmy Czechy, Niemcy oraz Austrię. Obecnie pracujemy nad wydaniem naszej trzeciej płyty pt. „F.T.W.”. Premiera już na początku 2017!

https://www.facebook.com/thesandalspoznan/
https://www.youtube.com/watch?v=A2L5Rc5FdMw

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK