Biletomat Concerts Toruń Bovska w eNeRDe - Kaktus Tour

Concerts: Bovska w eNeRDe - Kaktus Tour

Tickets for Concert

Bovska w eNeRDe - Kaktus Tour

date

Thu, 06 October 2016 time 20:00

venue

NRD
Browarna 6, 87-100 Toruń

promotor

NRD

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Wed, 05 oct 2016 23:59

35 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Thu, 06 oct 2016 16:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄BOVSKA po raz pierwszy zawita do Torunia

BOVSKA po raz pierwszy zawita do Torunia. Singlowa piosenka "Kaktus" stała się motywem przewodnim czołówki nowego serialu TVN "Druga Szansa", w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska. Jej utwory już teraz biją rekordy popularności w Internecie. Teraz będziecie mieli okazję posłuchać jej na żywo, a BOVSKA to zdecydowanie jedno z największych muzycznych objawień tego roku.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty "Kaktus" wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 6 milionów razy. Artystka jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka "Kaktus" jest motywem przewodnim czołówki serialu stacji TVN "Druga Szansa".

BOVSKA ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Już na jesieni Artystka wyruszy w trasę koncertową KAKTUS TOUR, która obejmie kluby w całej Polsce.

Wokalistka od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty. Możemy mieć pewność, że równie wyjątkowa będzie jej jesienna trasa KAKTUS TOUR.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Bovska

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK