Biletomat Concerts Bovska w eNeRDe - Kaktus Tour

Concerts: Bovska w eNeRDe - Kaktus Tour

Tickets for Concert

Bovska w eNeRDe - Kaktus Tour

date

Thu, 06 October 2016 time 20:00

venue

NRD
Browarna 6, 87-100 Toruń

promotor

NRD

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Wed, 05 oct 2016 23:59

35 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Thu, 06 oct 2016 16:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄BOVSKA po raz pierwszy zawita do Torunia

BOVSKA po raz pierwszy zawita do Torunia. Singlowa piosenka "Kaktus" stała się motywem przewodnim czołówki nowego serialu TVN "Druga Szansa", w którym główną rolę gra Małgorzata Kożuchowska. Jej utwory już teraz biją rekordy popularności w Internecie. Teraz będziecie mieli okazję posłuchać jej na żywo, a BOVSKA to zdecydowanie jedno z największych muzycznych objawień tego roku.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty "Kaktus" wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 6 milionów razy. Artystka jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka "Kaktus" jest motywem przewodnim czołówki serialu stacji TVN "Druga Szansa".

BOVSKA ma za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Już na jesieni Artystka wyruszy w trasę koncertową KAKTUS TOUR, która obejmie kluby w całej Polsce.

Wokalistka od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty. Możemy mieć pewność, że równie wyjątkowa będzie jej jesienna trasa KAKTUS TOUR.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Bovska

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK