Biletomat Concerts Bracia Figo Fagot

Concerts: Bracia Figo Fagot

Tickets for Concert

Bracia Figo Fagot

date

Sat, 07 November 2015 time 21:00

venue

Diamond
Biała Wieś 27, 62-065 Grodzisk Wielkopolski

promotor

Diamond

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 07 nov 2015 16:00

20 PLN

Sold out 

📄Koncert Braci Figo Fagot w klubie Diamond

Bracia Figo Fagot

7 listopada koncert BRACI FIGO FAGOT w klubie Diamond NA ŻYWO! Przygotujcie się na mega rozpustę! Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał w tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty.

Alternatywne disco polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy – bilety na koncerty rozchodzą się w mgnieniu oka. Już 7 listopada Bracia Figo Fagot zagrają w klubie, aby porwać tłum w rytm Pisarza Miłości, Bożenki, Gdybym zgolił wąs, czy Janko Janeczko.

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości. Album zawierał utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach, a także premierowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo był utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już ponad 11 milionów użytkowników kanału Youtube.

5 października 2013 na sklepowych półkach pojawił się drugi krążek kapeli, zatytułowany Eleganckie Chłopaki, na którym gościnnie wystąpił Czesław Mozil. Album, podobnie jak jego poprzednik, przypadł do gustu publiczości, która wypełniała po brzegi każdą salę, w której grali Bracia Figo Fagot.

Trzeci studyjny album braterskiego duetu, Discochłosta, wydany został jesienią 2014 roku. Krytycy nie pozostawili na nim suchej nitki, ale opinie fanów zespołu oraz atmosfera na koncertach świadczą o tym, że Bracia Figo Fagot jeszcze długo ze sceny nie zejdą.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK