Biletomat Concerts Brennnessel On Tour 2015. KAMP! + Oxford Drama

Concerts: Brennnessel On Tour 2015. KAMP! + Oxford Drama

Tickets for Concert

Brennnessel On Tour 2015. KAMP! + Oxford Drama

date

Sat, 07 November 2015 time 19:00

venue

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Fri, 06 nov 2015 23:59

39 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Sat, 07 nov 2015 16:00

45 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Brennnessel On Tour 2015. KAMP! + Oxford Drama w Poznaniu!

KAMP!, Oxford Drama

Agencja Go Ahead informuje, że poznańska odsłona cyklu Brennnessel on Tour 2015 zostaje przeniesiona do klubu Eskulap. Zespoły Kamp! i Oxford Drama wystąpią tu w sobotę, 7 listopada.

wejście: 19:00
start: 20:00

Tomek, Michał i Radek z KAMP! pracowali nad drugą płytą od początku roku. Działalność studyjna została poprzedzona świadomym oderwaniem się od social mediów, wywiadów czy koncertowania – krążek powstawał w tajemnicy, a jego premiera, ku zaskoczeniu fanów, miała miejsce w ubiegły piątek – 23 października. „Orneta” to 11 premierowych kompozycji. „Album jest o nas, o zespole. O tym, jak wyglądają nasze relacje, i o tym, jak żyje się w trasie. Jest tu motyw drogi, zmęczenia, sukcesów i porażek” – tak o płycie opowiadają muzycy. Brzmieniowo to krążek nieco inny niż debiutancki „Kamp!” z 2012 roku, który obfitował w ciepłe, wakacyjne dźwięku. „Orneta” idzie o krok dalej – to wciąż świetne kawałki, które doskonale sprawdzą się w klubie, ale płyta jest bardziej dynamiczna i mocniejsza.
Wspólnie z KAMP! w Poznaniu wystąpi debiutujący duet Oxford Drama. Muzycy także nagrywają dla Brennnessel i ich płyta, „In Awe” również ukazała się 23 października. Premiery „Ornety” i „In Awe” dały pretekst nowej, ogólnopolskiej trasie koncertowej –w ramach trzeciej edycji Brennnessel on Tour!

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK