Biletomat Concerts Brudna Rap GRA x VNM & Dj Pac1 & Dj Seli x soundsystem

Concerts: Brudna Rap GRA x VNM & Dj Pac1 & Dj Seli x soundsystem

Tickets for Concert

Brudna Rap GRA x VNM & Dj Pac1 & Dj Seli x soundsystem

date

Sat, 09 April 2016 time 21:00

venue

Lux Club
ul. Królowej Jadwigi 9, 87-100 Toruń

promotor

Lux Club

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Sat, 09 apr 2016 16:00

20 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Brudna Rap GRA czyli obłędne brzmienia płynące z głośników.

VNM & Dj Pac1 & Dj Seli

Noc pełna czarnych brzmień począwszy na klasykach, kończąc na obecnie obowiązująych muzycznych trendach.

Dobra, CZARNA impreza nie może obyć się bez osoby prosto z czołówki polskiej sceny hh. Wpada do nas VNM, klimat wszystkim znany, odepniemy, aż miło! Nawinie, wypije.. wyczuwam PIĘKNY LOT!

Rezerwacja stolików w klubie odbywa się na zasadzie wcześniejszej wpłaty 10zł/os. Wpłata jest bezzwrotna.
Zapraszamy do rezerwacji: 517 393 221

Na GRAMOFONACH : Dj Seli & Dj Pac1 // Muzyczne ZŁO

Still BANGING!

----------------------------------------------------------------------------
VNM - ochodzi z Elbląga i jest uważany przez wielu za jednego z najlepszych raperów w kraju. Albumy, które nagrywał, nie ukazywały się w oficjalnym sklepowym obiegu. Pierwsze płyty nie wydostały się poza grono jego przyjaciół i wspólników w zajawce. W swoich kawałkach VNM stawia na skomplikowane schematy rymów, zabawę słowem i oryginalne flow. Wychodzi z założenia, że jako raper musi wciąż poszukiwać nowych rozwiązań wokalno-rytmicznych, a nie tylko umieć „nawinąć pod każdy bit”. Inspiruje się głównie dokonaniami artystów zza oceanu, takich jak: Papoose, J. Cole, Kendrick Lamar, Emilio Rojas i inni.

GRAMOFONY :
xx Dj Seli xx
DJ SELI ! reprezentant Torunia obecnie mieszkający w Gdańsku.
Jeden z bardziej rozpoznawalnych "Partyrockerów" w Polsce.Swoją historię z muzyką zaczął w 2006r.i do dziś gra regularnie imprezy w klubach na terenie całej Polski.Jego styl grania setów jest bardzo elastyczny,oscyluje między bangerami obecnych czasów a kultowymi utworami jest również jednym z pionierów Trapowych imprez w kraju a w jego setach można usłyszeć mieszanki takich gatunków muzyki jak:Hip Hop,House,Trap,twerk,Dubstep. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość zagranych imprez i koncertów w Polsce jak i za granicą.

xx Dj Pac1 xx
Dj Pac1 turntablista ,muzyk od niedawna tez producent.Czlonek Dsc i Bass Pushers. Jego osobowoć twórcza jest zakorzeniona w starym dobrym i bardzo szeroko pojętym hip hopie, funku którego znanym i szanowanym twórcą był już wiele lat temu. Dzięki ogromnemu stażowi i konsekwencji w treningach oraz ciągłemu rozwojowi jego horyzonty muzyczne i twórcze rozwinęły się o wiele dalej niż sam pewnie mógłby przypuszczać . Umiejętności pozwolily na wygranie wielu konkursow dj'skich , oraz zainspiwowały i inspirują do dziś niejednego dj'a w Polsce.Ostatnie 6 lat spedzil w Londynie grajac w wielu czolowych klubach(Cargo ,Mass ,The Pool .Cafe1001,Rhythm Factory) Po powrocie do Polski jest rezydentem w klubie Soda w Bydgoszczy i W toruniu oraz cisnie bassem na terenie calego kraju. Muzyka to iscie taneczny mix poczawszy od Funk,Soul, ,Rap,R'nB przez Muzyke bassowa i nowoczesna elektronike

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK