Biletomat Concerts Cancer Bats

Concerts: Cancer Bats

Tickets for Concert

Cancer Bats

date

Mon, 08 February 2016 time 19:00

venue

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sun, 07 feb 2016 23:59

45 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Mon, 08 feb 2016 16:00

50 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Koncert Cancer Bats w warszawskiej Hydrozagadce

Cancer Bats

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Cancer Bats! Zespół zobaczyć będzie można 8 lutego 2016 w warszawskiej Hydrozagadce.

wejście: 19:00
start: 20:00

Cancer Bats to formacja dobrze już znana polskiej publiczności, przede wszystkim ze świetnych koncertów. Ostatnio zespół można było zobaczyć w kwietniu tego roku, na wspólnym koncercie z While She Sleeps, Hundredth i Oathbreaker.

Cancer Bats pochodzą z Kanady, a stały skład zespołu wykrystalizował się w 2007 roku. Mimo wielu nominacji i zdobytych nagród, członkowie zespołu na każdym kroku podkreślają swoje punkowe korzenie i dbają o bliski kontakt z fanami, dzięki czemu ich koncerty gromadzą coraz większą publiczność. Zespół ma na koncie pięć płyt: „Birthing the Giant”, „Hail Destroyer”, „Bears, Mayors, Scraps & Bones”, „Dead Set on Living” i wydaną w marcu tego roku “Searching For Zero”.

Od premiery nowego albumu Cancer Bats intensywnie koncertują – aktualnie, po krótkiej trasie na zachodzie Europy zespół odpoczywa i przygotowuje się do wyjazdu do Australii, a na początek przyszłego roku została już ogłoszona trasa Destroy The United Kingdom, w ramach której muzycy spędzą cały styczeń na objeździe Wysp Brytyjskich. Warszawski koncert jest z kolei jednym z przystanków na trasie Destroy Europe.

Zapraszamy!

Zamow bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK