Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Circus Inferno - Resurrectio!

Concerts: Circus Inferno - Resurrectio!

Tickets for Concert

Circus Inferno - Resurrectio!

date

Sat, 17 November 2018 time 22:00

venue

Stary Dworzec Kolejowy
ul. Dworcowa 1, 61-801 Poznań

promotor

SQ Klub

Tickets


Standard

I PULA

available to
Tue, 16 oct 2018 11:56

39 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Wed, 17 oct 2018 11:49

49 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Mon, 29 oct 2018 10:27

59 PLN

Sold out


Standard

IV PULA

available to
Sat, 17 nov 2018 16:00

65 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄CIRCUS INFERNO – Resurrectio!

Andre Galluzzi (Cocoon / Niemcy), Blooma (A_GIM + Deas) LIVE , Juerga b2b Rommek (Urbanum)

CIRCUS INFERNO – Resurrectio!

Przebudzenie nadeszło nagle, wraz ze zbliżającymi się odgłosami taboru cyrkowego. Kolorowy skład zbliża się do stacji Poznań Inferno, a stukot kół wybija znajomy rytm. Jak długo spał? Pozostawiony bez swojego miejsca, zapadł się w imprezową otchłań. Mroczne mury Starej Rzeźni ostygły całkowicie od tanecznych uniesień, jednak znane wszystkim mroczne ensemble znalazło w końcu scenę pod swoje diabelskie widowisko. Obudzony przez dzwonienie cyrkowych obręczy wstał i podążył za nimi. To czas na odrodzenie. To czas na Circus Inferno Resurrectio!

Wrota zostały otwarte, a korowód osobliwości wkroczył stary dworzec kolejowy. Jego kamienna fasada przywoływała ich od dawna. Posępna bryła i hale pamiętające ubiegłe stulecia to idealne tło pod barwny i elektryzujący spektakl. Hedonistyczne sylwetki niesione najlepszą muzyką i wizualizacjami na najlepszym światowym poziomie wylegną na perony. Stare mury spowije klimatyczna scenografia, a ziemia po raz pierwszy od dawna tąpnie pod naporem basów. Schowani za kurtyną nocy, znowu zaczną piekielne przedstawienie.

Circus Inferno po raz kolejny zaserwuje wyjątkowe show na miarę cyrkowych akrobacji z Tale Of Us, Michaelem Meyerem, Scubą, Francescą Lombardo, Stevem Bugiem, Mind Against, Baremem, Mano Le Tough, Monoloc’iem czy Tiefschwarzem. Nowa lokalizacja to relikt przeszłości, kamienna otchłań powstała w 1879 roku. Mimo renowacji wciąż wzbudza dreszcze. Ukrywa sekrety podróżników z przeszłości, witając wszystkich wybierających się w demoniczną podróż z Andre Galluzzim.

ANDRÉ GALLUZZI (Cocoon/Niemcy) to jeden z flagowych okrętów machiny Svena Vatha. Genialny DJ i szalona osobowość. Na koncie ma rezydentury w takich klubach, jak Panorama Bar, Tresor, E-Werk, Ostgut i Amnesia na Ibizie. Razem z Paulem Brtschitschem tworzył duet Taksi, prowadzili również label pod tą nazwą. Galluzzi jest autorem kilku kompilacji, w tym świetnie przyjętej "Berghain 01" z 2005 roku. Graj, nieujarzmiony wodzireju - tłum domaga się uniesień!

Wyzwoleni od rutyny i manier, spragnieni oczyszczającej mocy muzyki goście, po raz kolejny zatracą się w tym wyjątkowym widowisku i dadzą porwać najczystszym dźwiękom i spektakularnej oprawie wizualizacji i scenografii. Oddadzą hołd ożywionym blaskiem księżyca tancerzom. Przekroczą wrota Dworca, by odnaleźć go na nowo - zmartwychwstałego ducha Circus Inferno.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na: Circus Inferno - Resurrectio!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.