Biletomat Concerts Katowice COMA - Trasa "Witajcie w Naszej Bajce"

Concerts: COMA - Trasa "Witajcie w Naszej Bajce"

Tickets for Concert

COMA - Trasa "Witajcie w Naszej Bajce"

date

Sat, 06 April 2019 time 19:30

venue

Nowy MegaClub / MCK
Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

promotor

MegaClub Events

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

available to
Thu, 03 jan 2019 07:44

65 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Thu, 03 jan 2019 21:20

70 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Fri, 05 apr 2019 23:59

75 PLN

Sold out


Standard

IV PULA

available to
Sat, 06 apr 2019 15:23

80 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Coma z nową płytą w Katowicach

Coma

Bramy: 18:30 / Start: 19:30

Na początku marca 2019 ukaże się najnowszy album zespołu Coma pt. „Sen o Siedmiu Szklankach”. Tym razem zdecydowaliśmy się na płytę z coverami.

To studyjna wersja naszej przygody plenerowej z 2018 roku. W sierpniu tego roku mieliśmy przyjemność zagrać projekt specjalny dla festiwalu „Męskie Granie”. Chcieliśmy zrobić piosenki filmowe, a okazało się, że najlepsze znaleźliśmy w filmach dla dzieci. Spore było nasze zaskoczenie kiedy aranżując utwory np. z „Pana Kleksa” odnajdowaliśmy nieoczywiste, psychodeliczne i czasem trochę mroczne konteksty. Zarówno teksty jak i muzyka z tych kawałków to nie jest naszym zdaniem typowa lektura dla dzieci. Pracując nad materiałem próbowaliśmy wyeksponować maksymalnie dziwność i uniwersalny przekaz tych piosenek, przepuścić je przez rockowy magiel Comy i uzyskać ponadgodzinny mocny, trochę nostalgiczny i transowy koncert, uzupełniony wizualizacjami z filmów.
Wiosenną trasę z tym materiałem nazwaliśmy „WITAJCIE W NASZEJ BAJCE”. To dobra okazja by odnowić dla siebie nasze pierwsze, nie do końca świadome inspiracje muzyczne, ale również by pokazać je naszym dzieciakom, które być może w inny sposób nie dotarłyby do tej muzyki.
Na koncertach oprócz seta z piosenkami takimi jak „Meluzyna”, „Z Poradnika Młodego Zielarza” „Pi i Sigma” (Przybysze z Matplanety), „Fantazja”, „Pożegnanie z Bajką”, „Ratujmy Kosmos”, „Czemu Nas Tam Nie Ma” i inne, będzie również można usłyszeć tradycyjny repertuar zespołu. Jeśli ktoś miałby ochotę przybyć z dziećmi to ułatwiliśmy dostęp do wydarzenia organizując koncerty o maksymalnie wczesnych porach (oczywiście tam gdzie to było możliwe). Zapraszamy do naszej bajki.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Coma Bilety Kolekcjonerskie Bilety na Walentynki

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK