Biletomat Concerts Czerwony Tulipan – koncert

Concerts: Czerwony Tulipan – koncert

Tickets for Concert

Czerwony Tulipan – koncert

date

Fri, 08 April 2016 time 19:00

venue

DOM KULTURY W TARNOWIE PODGÓRNYM
ul. Ogrodowa 14, 62-080 Tarnowo Podgórne

promotor

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 08 apr 2016 16:00

22 PLN

Sold out 

📄Czerwony Tulipan w Tarnowie Podgórnym

W ubiegłym roku obchodzili 30-lecie powstania. Od lat są jednym z najciekawszych zespołów nurtu poezji śpiewanej. Olsztyński zespół Czerwony Tulipan wystąpi w Tarnowie Podgórnym 8 kwietnia o godz. 19.

Zespół w swej dyskografii ma 12 płyt i wiele prestiżowych nagród. Od początku istnienia kształt artystyczny grupy tworzyli: Ewa Cichocka (śpeiw), Krystyna Świątecka (śpiew), Stefan Brzozowski (śpiew, gitara akustyczna, kierownictwo artystyczne). Pozostali muzycy zmieniali się na przestrzeni lat. Obecnie grupa występuje w 5-osobowym składzie, w który prócz założycieli grają Andrzej Dondalski (gitara basowa) i Andrzej Czamara (gitara).

Oprócz poezji śpiewanej znakiem rozpoznawczym zespołu jest też piosenka kabaretowa. Grupa współpracuje z „Kabaretową sceną Trójki” i należy do „Krainy Łagodności”. Koncertuje w Polsce i wielu krajach Europy (Rosja, Niemcy, Francja, Szwecja, Austria, Węgry, Litwa). Występował też w USA i w Kanadzie.

Koncert odbędzie się w piątek 8 kwietnia o godz. 19 w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (ul. Ogrodowa 14).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK