Biletomat Bilety Kolekcjonerskie DIE ARZTE

Concerts: DIE ARZTE

Tickets for Concert

DIE ARZTE

date

Thu, 16 May 2019 time 20:00

venue

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets


Standard

I pula

available to
Wed, 15 may 2019 23:59

79 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄DIE ARZTE w Progresji!

DIE ÄRZTE

Wejście – 18:30 Start - 20:00

Uwaga! W związku z ogromnym zainteresowaniem, koncert zostaje przeniesiony z klubu Proxima do Progresji. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność.

Bilety są imienne - przy zakupie należy podać dane osoby, która będzie uczestnikiem koncertu, ponieważ przy wejściu bilety będą sprawdzane z dokumentem tożsamości.

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert kultowej grupy Die Ärzte!

Die Ärzte powstali ponad 30 lat temu w zachodniej części Berlina i wyrósł z tamtejszej sceny punkowej. Debiutował płytą „Debil” w 1984 roku, a obecnie mają na koncie ponad trzydzieści krążków, w tym 12 albumów studyjnych. To jeden z najbardziej uznanych i popularnych w Niemczech zespołów, a międzynarodową popularność zdobyli m.in. dzięki utworom takim jak „Männer sind Schweine” czy „Schrei nach Liebe”. Są zdobywcami niezliczonej ilości nagród, w tym MTV Music Award.

https://www.youtube.com/watch?v=6X9CEi8wkBc

Trio z Berlina ma w Niemczech status wręcz kultowy – na ich koncerty przychodzą całe rodziny, a zespół ma tysiące fanów. Die Ärzte znani są ze swojego poczucia humoru, punkrockowej energii i ironicznych tekstów, a sami siebie określają mianem Die Beste Band der Welt, czyli po prostu najlepszym zespołem na świecie.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty GO AHEAD!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.