Biletomat Concerts Warszawa Dillon

Concerts: Dillon

Tickets for Concert

Dillon

date

Wed, 14 May 2014 time 21:00

venue

Basen Artystyczny / Opera OFF
Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

promotor

Automatik

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Mon, 03 mar 2014 23:59

49 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Wed, 14 may 2014 16:00

59 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Niesamowita Dillon wystąpi w Warszawie

Dillon

Przepiękna i utalentowana Brazylijka Dillon zagra 14 maja w stołecznym klubie Basen. 

Dillon to niezwykła brazylijska wokalistka, która zamiast słonecznej Copacabany wybrała melancholijne niebo nad Berlinem. 25-latka naprawdę nazywa się niczym zamorska księżniczka - Dominique Dillon De Byington. Szersza publiczność na calym świecie usłyszała o Dillon za sprawą nagrań z doskonałego debiutanckiego albumu 'This Silence Kills'. Jej piosenka "Thirteen Thirtyfive'" ma w serwisie YouTube już 8 milionów odtworzeń! Pomoc młodej piosenkarce, kompozytorce i pianistce zaoferowała legenda sceny klubowej - Ellen Allien, ta sama, która odkryła dla świata Moderat i Paula Kalkbrennera. Choć piosenki Dillon zdawały się pochodzić z innego kosmosu niż twórczosć pozostałych podopiecznych Ellen z wytwórni BPitch Control, debiutancki krążek Dillon okazał się ogromnym sukcesem.

Muzyka Dominique, w której współgrają różne pierwiastki - gorące emocje rodem z Brazylii i liryczny europejski sznyt, połączyła gusta słuchaczy z najróżniejszych muzycznych światów, od ambitnego popu po muzykę elektroniczną. To dwanaście kruchych, misternie zaaranżowanych i delikatnych kompozycji o sporym ładunku emocji. Przypadną one do gustu miłośnikom elektroniczno-popowych fuzji spod znaku Björk, Lykke Li czy Jamesa Blake'a, jak i fanom międzygatunkowych przygód CocoRosie czy Jensa Lekmana.

Ogromny sukces debiutu zaowocował trasą po całym świecie - w Europie Dillon występowała w prestiżowych klubach, a także jako jedna z gwiazd cyklu Electronic Beats. Na marzec tego roku zapowiadany jest drugi album utalentowanej artystki "The Unknown", promowany przez piękny singiel "A Matter Of Time". Podczas wizyty w Polsce - 13 maja w katowickim Kinoteatrze Rialto, dzień później w stołecznym Basenie oraz 15 maja w klubie Eskulap w Poznaniu, Dillon w duecie z Tamerem Fahri zaprezentuje show oparty na materiale z obu płyt.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Dillon

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK