Biletomat Concerts Poznań DJ BORING / 8.12 / Próżność

Concerts: DJ BORING / 8.12 / Próżność

Tickets for Concert

DJ BORING / 8.12 / Próżność

date

Sat, 08 December 2018 time 21:00

venue

Próżność
ul. Niepodległości 8a, 61-875 Poznań

promotor

TBA MUSIC

Tickets


Standard

I PULA

available to
Sat, 08 dec 2018 18:00

20 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄DJ Boring w Próżności

DJ Boring

Światła dużej sceny, świeżość dźwięków, euforia umysłów i blask radosnych twarzy. 8 grudnia rusza nowy cykl imprez w murach poznańskiej Próżności! Na pierwszej imprezie zagra DJ Boring!

Zadebiutował w 2016 roku utworem „Winona” i z miejsca stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych dj’ów sceny lo-fi house. Wymieniany jednym tchem obok Mall Graba, Ross From Friends czy Dj’a Seinfelda. Urodził się w Australii, mieszka w Londynie. Od niego rozpoczyna się przedstawianie artystów zasilających szeregi uznanego labelu Shall Not Fade, ale ma na koncie również release’y w siostrzanej Lost Palms. Definiuje brzmienie nowego, undergroundowego house’u. W ostatnich miesiącach wystąpił w Polsce ramach festiwali World Wide Warsaw i Soundrive Gdańsk, a jego set w nieistniejącej już poznańskiej Twojej Starej to jeden z najczęściej wspominanych wieczorów, które widziały OFF Garbary!

W Próżności wystąpi razem z Łukaszem Kowalką (Duszne Granie) i Etre Kollektiv.

Wydarzenie na FB: www.facebook.com/events/206538006891055

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.