Biletomat Concerts Poznań DrumObsession #82 with KLUTE & SINISTARR

Concerts: DrumObsession #82 with KLUTE & SINISTARR

Tickets for Concert

DrumObsession #82 with KLUTE & SINISTARR

date

Sat, 13 October 2018 time 23:00

venue

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

promotor

DESTYLARNIA SP Z O O

Tickets


Standard

I PULA

available to
Fri, 12 oct 2018 23:59

20 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Drum Obsession: Klute & Sinistarr w Labie

Klute, Sinistarr, Alegria, Artiztix, Impakt, Zoo-E

Stęskniliście się? Wracamy! Część z Was pewnie zapyta: "tej, ale czemu urodziny nie są w październiku?". Odpowiedź czeka na Was w listopadowym wydarzeniu na fejsie.

My tymczasem nie próżnowaliśmy i sezon otwieramy niezwykle ciekawym składem. Po raz pierwszy w Poznaniu zagra szef wytwórni Commercial Suicide, pierwszy punk rockowiec sceny DNB i jeden z najbardziej wyjątkowych artystów o statusie legendy - KLUTE! Obok niego zaprezentuje się znany i uwielbiany przez nas wariat z Detroit - SINISTARR!

Gdyby komuś było mało, otwieramy tej nocy niesławny Mordor (czyli LABowy poziom -1) na szeroko pojęte dźwięki UK Bass - zagrają Negativ, Przybysz, Anti i Paszczak. Z kolei bar na całą noc przejmują ekipa Wosk Soundystem wraz z Old Spice!

Kto już raz zawitał kiedyś na DO, wie z czym to się je i rozumie, że to nie jest tylko kolejna impreza basowa. To poczucie, że znajdujesz się we właściwym miejscu, we właściwym czasie z dobrymi ludźmi dookoła słuchając dobrej muzyki. Tę atmosferę tworzycie Wy.

Nie możemy się doczekać, aż znowu się z Wami wszystkimi zobaczymy 13 października w Projekt LAB, kiedy na tę jedną z pięciu nocy w sezonie czynimy to miejsce naszym domem <3


LINEUP:

Main Stage (DNB):

KLUTE / Commercial Suicide / UK
http://facebook.com/kluteofficial
http://soundcloud.com/kluteuk

SINISTARR / Exit Records / Metalheadz / USA
http://facebook.com/sinistarr.music
http://soundcloud.com/sinistarr

support:

Alegria
Artiztix
Impakt
Zoo-E

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.