Biletomat Concerts DUB FX live tour 2016

Concerts: DUB FX live tour 2016

Tickets for Concert

DUB FX live tour 2016

date

Wed, 05 October 2016 time 20:00

venue

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

promotor

Magic Music

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Wed, 28 sep 2016 15:25

55 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Wed, 05 oct 2016 16:00

60 PLN

Sold out 

📄DUB FX POWRACA z 10-tą doroczną Trasę Europejską!

DUB FX

W związku z wydaniem najnowszego albumu „Thinking clear” (sierpień 2016), DUB zaprezentuje mieszankę nowych dźwięków i klasyki, która uczyniła go dzięki YouTube powszechnie rozpoznawalnym na świecie.

Wejście: 19:30
Start koncertu: 20:00

Od 2006 Dub FX zdominował świat ulicznego performance’u jako artysta wykorzystujący jedynie swój głos i tzw. „loop station”, urządzenia do zapętlania dźwięków. Tego października wspierać go będzie zespół grający na żywo, który wniesie dodatkowego ducha do jego zwyczajowego połączenia reggae, hip-hopu, jungle i jazzu. Dub FX występował w ponad 40 krajach i na niemal wszystkich największych festiwalach świata, włącznie z Glastonbury, Coachella, Sziget, Boomtown, Shambala i Exit. „Naprawdę nie mogę się doczekać przyjazdu i zagrania nowych dźwięków w Europie! Koncertowanie i robienie muzyki, to jest to, czym się zajmuję. Robię to od 10 lat i czuję, że staję się coraz lepszy. Chłopaki z zespołu pomogli mi nagrać nowy album i jestem niesamowicie dumny z tego, jak dobrze brzmi, zarówno na żywo, jak i na płycie”. 

DUB FX potrafi poruszać społeczne, polityczne i duchowe motywy w taki sposób, by pozostawić człowieka pozytywnie zainspirowanym. Nowa jakość muzyki granej na żywo do jego oryginalnego beat boxingu sprawi, że jego unikalne brzmienie wyśle was w hipnotyczną podróż.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na koncerty Dub Fx

Bilety na koncerty DUB FX