Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Editors - Warszawa

Concerts: Editors - Warszawa

Tickets for Concert

Editors - Warszawa

date

Sun, 25 November 2018 time 20:00

venue

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets


Płyta (miejsca stojące)

I pula

available to
Sat, 24 nov 2018 17:00

139 PLN

Sold out


Sektor (siedzące nienumerowane)

I pula

available to
Sat, 24 nov 2018 17:00

159 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Editors - Warszawa

Editors

wejście: 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na dwa koncerty Editors! Grupa zagra 24 listopada w poznańskiej Hali nr 2 MTP i dzień później (25.11) na warszawskim Torwarze!

Editors to powstały w 2002 roku w Birmingham zespół, który ma w naszym kraju ogromną i wciąż rosnącą liczbę fanów. Brytyjczycy nagrali do tej pory sześć studyjnych albumów, z których ostatni ukazał się w tym roku. Pierwsze single z "Violence", które światło dzienne ujrzały przed wiosennymi koncertami zespołu w Polsce, trafiły w gusta fanów tak bardzo, że oba koncerty wyprzedały się z dużym wyprzedzeniem. Krążek promuje singiel "Magazine", który osiągnął już ponad milion odsłon:

https://www.youtube.com/watch?v=l-2xdJWnDv4

Editors Warszawa
19.00 - otwarcie drzwi
20.00 - VOK
21.00 - Editors

Album Editors „In Dream” był produkcyjnym debiutem grupy, za mix odpowiadał natomiast Alan Moulder, który współpracował już z największymi nazwiskami branży muzycznej (m.in. Nine Inch Nails, My Bloody Valentine, The Smashing Pumpkins). Debiutancki „The Back Room” z kolei nie tylko pokrył się platyną w ich rodzimej Wielkiej Brytanii, ale także przyniósł im nominację do prestiżowej Mercury Music Prize, a grupie pomógł zaistnieć na europejskim rynku, w tym także w Polsce, gdzie obok grupy Interpol, Editors stali się najpopularniejszym zespołem nowego nurtu muzyki gitarowej.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Editors! Bilety na koncerty GO AHEAD!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.