Biletomat Concerts Fisz Emade

Concerts: Fisz Emade

Tickets for Concert

Fisz Emade

date

Fri, 21 August 2015 time 19:00

venue

Zatoka Sztuki
Aleja Franciszka Mamuszki 14, 81-718 Sopot

promotor

Zatoka Sztuki

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (Strefa A)

Standard (Strefa A)

available to
Fri, 21 aug 2015 07:00

30 PLN

Sold out


VIP

VIP

available to
Fri, 21 aug 2015 07:00

60 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Fisz Emade w Sopocie!

Fisz Emade

Fisz Emade to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej.

Strefa VIP:
To strefa umiejscowiona bezpośrednio pod sceną z dedykowaną obsługą i strefą barową. Do strefy tej wchodzi się osobnym wejściem.

Strefa A jest to strefa znajdująca się na przeciwko sceny, położona w jej bezpośredniej bliskości.

Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami.

Ich ostatnia płyta Mamut, wydana w 2014 roku to jedno z największych ich dokonań. Uznana przez wielu za płytę roku (np. Gazeta Wyborcza), została również nominowana do Fryderyków (rozdanie 23.04) w kategoriach: album roku elektronika/indie/alternatywa, teledysk roku – do utworu Pył, oraz utwór roku – Ślady.

Przez lata Fisz i Emade przyzwyczajali fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style. I tym razem nie zawiodą. 21 sierpnia podczas koncertu w ramach Lotto Music w Zatoce Sztuki Beach Club.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK