Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Gruby Mielzky

Concerts: Gruby Mielzky

Tickets for Concert

Gruby Mielzky

date

Sat, 10 November 2018 time 20:00

venue

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

promotor

Winiary Bookings SC

Tickets


Standard

I PULA

available to
Wed, 10 oct 2018 11:39

35 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Sat, 10 nov 2018 17:00

40 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Gruby Mielzky w Poznaniu

Gruby Mielzky

FB: https://www.facebook.com/events/236684403635870/

Jeśli tęsknisz za klasycznymi dźwiękami wypełnionymi poruszającymi i szczerymi tekstami to nie możesz przegapić 10.11 w poznańskim klubie Pod Minogą! GRUBY MIELZKY powraca do Poznania ze swoją ostatnią płytą „Komik Z Depresją”. Raper niezwykle trafnie i autentycznie opisuje doświadczenia artysty walczącego o przetrwanie na krajowej scenie. Wielu dziennikarzy określiło najnowszy materiał Mielzky’ego jako najlepszą płytę w jego życiu.

GRUBY MIELZKY (Szpadyzor Records)

Mielon powraca głośnym albumem „Komik Z Depresją”! Na 13 trackach, pełnych rozkmin, złości, autorefleksji, doświadczycie świetnego przekroju różnorodnych bitów zaserwowanych przez The Returners. Duet producencki zapewnił spójność materiału, przy jednoczesnym zaprezentowaniu szerokiej gamy odcieni klasycznego rapu, bo przecież The Returners nie boją się szukać nowoczesnych rozwiązań wplatanych w klasykę. Na płycie można gościnnie usłyszeć Ero JWP i Hadesa, a Gruby Mielzky po raz kolejny dostarcza nam ciętych linijek. Śmiało można stwierdzić, że to jeden z najlepszych LP na polskiej scenie rapowej w pierwszej połowie 2018 roku. Teraz czas spotkać się z fanami i zaprezentować ten materiał na żywo!

https://www.facebook.com/iammielzky/

„Nowy Klasyk” https://www.youtube.com/watch?v=WNCxYci2GB0

„Jak nie dzisiaj” https://www.youtube.com/watch?v=gxrzaX6xlKk

„Wróci do mnie” https://www.youtube.com/watch?v=iWK86hmk-R8

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.