Biletomat Concerts Halloween weeekend - Reni Jusis LIVE/ Novika & Mr Lex

Concerts: Halloween weeekend - Reni Jusis LIVE/ Novika & Mr Lex

Tickets for Concert

Halloween weeekend - Reni Jusis LIVE/ Novika & Mr Lex

date

Sat, 29 October 2016 time 22:00

venue

SQ klub
ul. Półwiejska 42, Poznań

promotor

SQ Klub

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 29 oct 2016 18:00

20 PLN

Sold out 

📄Reni Jusis zagra w SQ Klub

RENI JUSIS live!
Novika & Mr Lex
Klaves

Reni Jusis "BANG!" to siódmy album ikony naszej elektroniki! Materiał jest efektem współpracyz trójmiejskim producentem tworzącym pod pseudonimem STENDEK. Gościnnie pojawiają się też M.Bunio.S (Dick4Dick) oraz Kuba Karaś (The Dumplings). Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta tyleż aktualna i świadoma, co opierająca się jednosezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa. Echa świeżych nurtów muzyki elektronicznej mieszają się tu z ambientową przestrzenią i poszarpanym, trapowym pulsem, a tu i ówdzie dyskretnie rezonują brzmienia spod znaku eksperymentalnego techno na przemian z minimalistycznym hip-hopowym beatem czy retro popem. Na tym tle Reni nie tylko bawi się różnymi stylistykami i barwą swojego głosu, przetwarzając ją za pomocą rozmaitych efektów, ale i sięga po szerokie spektrum środków wyrazu – od szeptów, jęków, przez charakterne melorecytacje, aż po zmodulowany do niskiego męskiego głosu rap.

Całość dopełniają wieloznaczne teksty, w których Reni między innymi portretuje siebie jako ikonę kobiecości o tysiącu twarzy – matki, strażniczki domowego ogniska, szamanki, kochanki, ale też szalonej imprezowiczki i przede wszystkim wciąż natchnionej artystki. Oto spektakularny powrót do gry po siedmiu latach przerwy - w życiowej formie, której pozazdrościłoby jej wielu dzisiejszych debiutantów.

W zupełnie nowej koncertowej odsłonie artystkę na scenie wspierają STENDEK (elektronika) i Frodo (perkusja), a oprócz premierowego materiału na koncertach nie zabraknie starszych utworów artystki w zupełnie nowych aranżacjach!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na koncertową jesień w Poznaniu