Biletomat Concerts Happysad

Concerts: Happysad

Tickets for Concert

Happysad

date

Fri, 06 November 2015 time 18:00

venue

MTP Hala nr 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Thu, 05 nov 2015 23:59

50 PLN

Sold out 

📄Happysad w Eskulapie!

Happysad, Muzyka Końca Lata

Z przyjemnością możemy poinformować, że w związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszy się koncert happysad w Poznaniu, występ zespołu zostaje przeniesiony z klubu Eskulap do Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Data zostaje niezmieniona – muzycy wystąpią w stolicy Wielkopolski 6 listopada.

Poznański koncert happysad odbędzie się w ramach jesiennej ogólnopolskiej trasy zespołu – Tańczmy Tour. Koncert promować będzie ostatnie wydawnictwo happysad – wydany w ubiegłym roku krążek „Jakby Nie Było Jutra”. Muzycy zapowiadają jednak, że na setliście nie zabraknie też utworów z „Podróży z i pod prąd” – w tym roku mija bowiem dziesięć lat od premiery ich drugiej płyty.

Do Poznania happysad przyjedzie w towarzystwie zespołu Muzyka Końca Lata, która rozgrzeje publiczność przed głównym występem.

W związku ze zmianą miejsca koncertu do sprzedaży trafi dziś nowa pula wejściówek.

Bilety kupione na ten koncert w Eskulapie zachowują ważność.


Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na cykl Koncertowa Jesień! Jak co roku w Poznaniu między październikiem a grudniem zobaczyć będzie można kluczowych artystów rodzimej sceny, jak i gwiazdy zagraniczne. W 2015 roku Jesień zapowiada się wyjątkowo intensywnie, a w jej ramach odbędzie się kilkanaście koncertów!

wejście: 18:00
start: 19:00

6 listopada w Eskulapie pojawi się HAPPYSAD. Poznański koncert odbędzie się w ramach jesiennej ogólnopolskiej trasy zespołu – Tańczmy Tour. Koncert promować będzie ostatnie wydawnictwo happysad – wydany w ubiegłym roku krążek „Jakby Nie Było Jutra”. Muzycy zapowiadają jednak, że na setliście nie zabraknie też utworów z „Podróży z i pod prąd” – w tym roku mija bowiem dziesięć lat od premiery ich drugiej płyty.

Do Poznania happysad przyjedzie w towarzystwie zespołu Muzyka Końca Lata, która rozgrzeje publiczność przed głównym występem.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK