Biletomat Bilety na koncerty Happysad Happysad

Concerts: Happysad

Tickets for Concert

Happysad

date

Fri, 04 November 2016 time 19:00

venue

MTP Hala nr 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Thu, 03 nov 2016 23:59

55 PLN

Sold out


Standard

II pula

available to
Fri, 04 nov 2016 14:00

60 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Koncertowa Jesień - Happysad w Poznaniu!

Happysad

wejście: 18:00
start: 19:00

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na cykl Koncertowa Jesień!

Jak co roku w Poznaniu między październikiem a grudniem zobaczyć będzie można kluczowych artystów rodzimej sceny, jak i gwiazdy zagraniczne. Z roku na rok Koncertowa Jesień zapowiada się coraz ciekawiej, a w jej ramach odbędzie się kilkanaście koncertów! 4 listopada 2016 na Hali nr 2 MTP wystąpi happysad!

Utworów takich jak „Łydka” czy „Zanim pójdę”, nie trzeba nikomu przedstawiać. Ich debiutancki album „Wszystko jedno” został w 2007 roku uznany przez magazyn Teraz Rock za jeden z 50 najważniejszych krążków w historii polskiego rocka. Kolejne albumy również spotykały się z fantastycznym przyjęciem przez fanów. Happysad wydał w październiku 2014 roku swój ostatni, szósty już, album – „Jakby nie było jutra”. Płyta odbiega od starego obrazu happysad, więcej w niej elektroniki, tanecznych rytmów. Fanów pierwszych albumów happysad uspokajamy – na setliście na pewno pojawią się największe przeboje zespołu!

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety na koncerty Happysad Bilety na koncertową jesień w Poznaniu

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.