Biletomat Concerts Hectic i goście: Maholix, Quintus Miller

Concerts: Hectic i goście: Maholix, Quintus Miller

Tickets for Concert

Hectic i goście: Maholix, Quintus Miller

date

Sun, 11 December 2016 time 19:00

venue

Bunkier
Olejarna 3, 80-843 Gdańsk

promotor

ART4FUN S.C.

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 10 dec 2016 23:59

15 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sun, 11 dec 2016 16:00

20 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Hectic i goście w Gdańsku!

Hectic, Maholix, Quintus Miller

Już 11 grudnia na scenie Bunkra będzie mogli zobaczyć:

Hectic
Historia zespołu, dzisiaj znanego jako Hectic, zaczyna się w 2008 roku, kiedy to dwójka przyjaciół postanowiła zaangażować się w projekt muzyczny i wspólnie tworzyć. Przez 2 lata kapela istniała tylko w umysłach jej twórców do momentu zasilenia jej przez dwóch kolejnych członków. Prawdziwym początkiem Hectic można nazwać jednak dzień 26 sierpnia 2010 roku, gdy zespół zadebiutował na imprezie "Fresh Blood Metal Fest" odbywającej się w gdyńskim Uchu. Od tamtego czasu skład zmienił się nie tylko pod względem personalnym, ale i muzycznym. Po opuszczeniu Hectic'a przez dotychczasowego wokalistę, kapela ukierunkowała się w stronę melodic metalu. Był to swego rodzaju krok milowy w ich twórczości. Rok 2013 przyniósł zespołowi wiele. Zarejestrowali swój debiutancki album zatytułowany "Exist to Burn". Wszelkie prace nad wydawnictwem dokonane zostały na przełomie sierpnia i września 2013 w studiu Sounds Great Promotion w Gdyni pod czujnym okiem Kuby Mańkowskiego i Jana Galbasa. Efekt współpracy zespołu oraz wyżej wymienionych był wstanie zaspokoić najbardziej wymagające gusta zwolenników tego klimatu muzycznego o ciężkim, a jednak charakterystycznym dla zespołu Hectic brzmieniu.

Quintus Miller
psychopatyczny morderca, który został uwięziony w ścianach Domu dla obłąkanych. To bohater jednej z powieści Grahama Mastertona. Postać ta stała się punktem wyjścia dla powołanego w 2008 roku przez Daniel Mazurowskiego ( gitara i gitara basowa) zespołu. Do współpracy udało mu się pozyskać Pawła Śledzia ( perkusja) . W 2011 roku do składu dołączył Kamil Czajkowski ( gitara ) oraz Paweł Olejniczak (głos od boga). Muzyka i teksty zespołu opowiadają historie o ludziach nieprzewidywalnych, społecznie wyalienowanych, psychopatycznych i groźnych zarazem. Zespół jako inspiracje wymienia muzykę z pod znaku grunge i stoner rocka jednak udeje mu się tworzyć swoje , rozpoznawalne brzmienie wsparte ciekawymi tekstami. Obecnie zespół nagrywa swój debiutancki materiał i koncertuje.

Maholix
Historia zaczyna się w Gdyni, w połowie lat osiemdziesiątych. Wtedy to, Tomek Machowski (gitara) "będący pod wpływem" KISS i THIN LZZY wpadł na pomysł założenie zespołu.Przełom 2000-2001 to próba wskrzeszenia zespołu w "Rzeźni"" - miejscu gdzie za komuny był zakład mięsny. Jednak brak wokalisty powoduje rozpad grupy. W marcu 2002 roku Tomek i Jarek Z. już jako "Maholix" postanawiają zarejestrować najważniejsze utwory zespołu. Zespół ma na swoim koncie klika płyt. W odróżnieniu od rockowego "Master Of Illusion", "Skinhunter" to oczywiste nawiązanie do metalu lat 80 i 90.Od czasu założenia w zespole zmieniło się niemal wszystko - z wyjątkiem miłości do metalu. Obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem i koncertuje.

https://www.youtube.com/watch?v=nvZ_oRUPNaw
https://www.youtube.com/watch?v=ZV-IN1jCIw8&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=AOsZwM1RNck&sns=fb

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK