Biletomat Concerts Poznań HIDDEN ORCHESTRA

Concerts: HIDDEN ORCHESTRA

Tickets for Concert

HIDDEN ORCHESTRA

date

Sun, 03 December 2017 time 19:00

venue

Scena na Piętrze
ul. Masztalarska 8, 61-767 Poznań

promotor

Winiary Bookings

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa A (siedzące numerowane)

I PULA

available to
Fri, 01 dec 2017 23:59

54 PLN

Sold out


Strefa B (siedzące numerowane)

I PULA

available to
Fri, 01 dec 2017 23:59

49 PLN

Sold out


Strefa A (siedzące numerowane)

II PULA

available to
Sun, 03 dec 2017 16:30

60 PLN

Sold out


Strefa B (siedzące numerowane)

II PULA

available to
Sun, 03 dec 2017 16:30

60 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Hidden Orchestra wystąpią w Poznaniu

HIDDEN ORCHESTRA

start: 19:00

Hidden Orchestra – pochodzący ze Szkocji zespół jazzowy, projekt multi-instrumentalisty, kompozytora i producenta Joe Acheson’a wystąpi w warszawskim Niebie już w grudniu. Ich brzmienia są niezwykle ujmującą, intensywną i zróżnicowaną podróżą muzyczną, chwytającą za serce zarówno słuchane na płycie jak i podczas koncertów na żywo. Innowacyjne rozstawienie z dwoma perkusjami w roli front man’ów nieodmiennie od początków istnienia grupy wzbudzają niesamowite wrażenia i pozytywnie zaskakują tak widownię jak i krytyków. W skład zespołu wchodzi również kontrabas, skrzypce i pianino. Premierowy album Hidden Orchestra - „Night Walks” wydany w 2010 roku zapoczątkował karierę o międzynarodowym zasięgu. Od tamtej pory zagrali w ponad 30 krajach, budując coraz szersze grono fanów na całym świecie, od Edynburga, Londynu, przez Pragę, Moskwę, Ateny i Stambuł.
Najnowszy album zespołu ukazał się 16 czerwca tego roku, nosi nazwę „Dawn Chorus”. To niezwykle osobista, zawiła i przede wszystkim unikatowa seria utworów stworzonych przez Joe Acheson’a. Opiera się na szerokiej kolekcji śpiewu ptaków i innych dźwięków przyrody zbieranych starannie przez lata, w różnych lokalizacjach. Album obfituje w detale i odznacza się oryginalnym charakterem. Dźwiękowe migawki natury przeplatają warstwy basu, bębnów, perkusji oraz innych instrumentów takich jak pianino, elektryczna harfa, dzwonki, flet czy też wiolonczela.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK