Biletomat Concerts Ira

Concerts: Ira

Tickets for Concert

Ira

date

Sat, 12 November 2016 time 19:00

venue

MTP Hala nr 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

promotor

Go Ahead

Tickets

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Fri, 11 nov 2016 23:59

65 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sat, 12 nov 2016 09:24

80 PLN

Sold out 

📄Ira w Poznaniu!

Ira

wejście: 19:00
start: 20:00

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na cykl Koncertowa Jesień! Jak co roku w Poznaniu między październikiem a grudniem zobaczyć będzie można kluczowych artystów rodzimej sceny, jak i gwiazdy zagraniczne. Z roku na rok Koncertowa Jesień zapowiada się coraz ciekawiej, a w jej ramach odbędzie się kilkanaście koncertów! Zespół IRA przyjedzie do Poznania w listopadzie! Muzyków zobaczyć będzie można 12 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Choć współpraca muzyków sięga 1987 roku, ich radiowe przeboje znane są nawet najmłodszej publiczności. Utwory takie jak „Parę chwil”, „Ona jest ze snu” czy „Nadzieja”, wpisały się już na stałe w historię polskiej muzyki. Pierwsze albumy zespołu, „Mój dom”, czy „1993 rok” sprzedały się w wielu tysiącach egzemplarzy, co automatycznie pozwoliło grupie przejść do czołówki polskiego rocka.
Zespół ma na koncie liczne występy na festiwalach, m.in. w Jarocinie, na Przystanku Woodstock czy Festiwalu Odjazdy, mnóstwo solowych koncertów, a nawet może pochwalić się supportowaniem zespołów Areosmith i Def Leppard. Po kilkuletniej przerwie, zespół w 2001 roku powrócił do działalności, by nagrać kolejne albumy. Na jesiennej trasie zespół będzie promował tegoroczny krążek – „MY”, który promuje singiel „Wybacz”. Ten rok jest dla grupy wyjątkowy – IRA obchodzi 30-lecie istnienia. Po wielu latach koncertowania na swoje występy ciągle przyciągają szeroką publiczność, nie mamy wątpliwości, że tak samo będzie tym razem!
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the:

Bilety na koncertową jesień w Poznaniu