Biletomat Concerts Miasteczko Śląskie Jan „Ptaszyn” Wróblewski Kwartet - Koncert w ramach Tarnogórskich Spotkań Jazzowych

Concerts: Jan „Ptaszyn” Wróblewski Kwartet - Koncert w ramach Tarnogórskich Spotkań Jazzowych

Tickets for Concert

Jan „Ptaszyn” Wróblewski Kwartet - Koncert w ramach Tarnogórskich Spotkań Jazzowych

date

Wed, 18 May 2016 time 19:00

venue

Miejski Ośrodek Kultury
ul. Srebrna 24, 42-610 Miasteczko Śląskie

promotor

Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard (miejsca siedzące numerowane)

I Pula

available to
Tue, 17 may 2016 23:59

35 PLN

Sold out


 

📄Koncert Kwartetu Jana „Ptaszyna” Wróblewskiego

Jan „Ptaszyn” Wróblewski Kwartet

Koncert Kwartetu Jana „Ptaszyna” Wróblewskiego otworzy XIV Tarnogórskie Spotkania Jazzowe. Wydarzenie odbędzie się z okazji 80. urodzin artysty.

Ptaszyn to postać nietuzinkowa i wybitna. Doceniona zarówno na polskiej jak i zagranicznej scenie jazzowej. Jest nierozerwalnie związany z historią polskiego jazzu. Człowiek instytucja, saksofonista tenorowy i barytonowy, kompozytor, aranżer, dyrygent, krytyk, publicysta muzyczny, pedagog i radiowiec. Na jego autorskiej audycji w Radiowej Trójce, wychowały się całe pokolenia miłośników jazzu. Ptaszyn prowokuje precyzyjną stylistyką modern-jazzu, nienaganną techniką gry na saksofonie, znakomitymi kompozycjami i niebanalnymi aranżacjami. Jest najdoskonalszym uosobieniem całej „polskiej szkoły jazzu” i jej najlepszym ambasadorem. Mimo swojego wieku, to nadal, „niespokojny duch” polskiego jazzu, stale poszukujący, wciąż zaskakujący nowymi pomysłami.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK