Biletomat Concerts Warszawa Jason Mraz

Concerts: Jason Mraz

Tickets for Concert

Jason Mraz

date

Mon, 13 March 2017 time 20:00

venue

Teatr Polski
ul. Kazimierza Karasia 2, 00-327 Warszawa

promotor

Go Ahead

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Balkon

I pula

available to
Mon, 13 mar 2017 16:00

180 PLN

Sold out


Parter

I pula

available to
Mon, 13 mar 2017 16:00

220 PLN

Sold out


Loża

I pula

available to
Mon, 13 mar 2017 16:00

250 PLN

Sold out


Balkon (miejsca nienumerowane)

I pula

available to
Mon, 13 mar 2017 16:00

160 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Jason Mraz w Warszawie!

Jason Mraz

wejście 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na specjalny akustyczny koncert Jasona Mraza! Po ostatnim, wyprzedanym występie artysta wraca do Polski i wystąpi 13 marca w Teatrze Polskim w Warszawie!

Jason Mraz w Polsce znany jest przede wszystkim z albumu „We sing. We dance. We steal things.”, z którego pochodzą single „I’m Yours” i „I won’t give up”. Utwory przyniosły muzykowi sześć nominacji i dwie nagrody Grammy, nagrody Teen Choice i People’s Choice, a przede wszystkim wyprzedane koncerty na całym świecie, włącznie z kultowymi miejscami jak Hollywood Bowl, Madison Square Garden, czy londyńska 02 Arena.

Jason Mraz oprócz niepodważalnego talentu muzycznego pochwalić się może również innymi pasjami – fotografią, tworzeniem filmów, ale przede wszystkim ogromnym zaangażowaniem społecznym. Artysta jest znany ze wspierania środowisk LGBT czy udziału w organizowaniu pomocy dla krajów afrykańskich. Jak sam podkreśla – muzyka dała mu szansę dotarcia do miejsc i ludzi, których nigdy by bez niej nie spotkał i na których bez niej nie miałby szansy wpłynąć.

Muzycznie Mraz, oprócz światowego sukcesu i serii wyprzedanych koncertów, na koncie ma występy z Rolling Stones, Bobem Dylanem, Allanis Morissette, Jamesem Bluntem czy Jamesem Morrisonem, a także aż sześć długogrających albumów, kilkanaście EP-ek i singli.

Marcowy występ artysty będzie niepowtarzalnym, solowym i akustycznym koncertem, którego nie możecie przegapić!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK