Biletomat Concerts Toruń JazzyFunk

Concerts: JazzyFunk

Tickets for Concert

JazzyFunk

date

Sat, 07 March 2015 time 21:00

venue

Lux Club
ul. Królowej Jadwigi 9, 87-100 Toruń

promotor

Lux Club

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

available to
Sat, 07 mar 2015 16:00

15 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Koncert JazzyFunk na Dzień Kobiet

JazzyFunk
DJ Badflame

Już 7.03 mamy dla was obiecaną marcową niespodziankę czyli JazzyFunk w Lux Club. W nocy z 7/8 marca świętować będziemy Dzień Kobiet! Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich na włoski duet muzyczny w iście imprezowym klimacie.

After Party zagra DJ Badflame

REZERWACJE STOLIKÓW: 517 393 221

Jest to eksperymentalny zespół łączący ze sobą takie nurty muzyczne jak Indie dance/ nu disco z Funky, Jazz oraz wszystkim tym co zagra im dusza. Utworzony w 2009 roku dzięki współpracy Macsa Cortella (DJ/producent) oraz Filippo Parbelliniego (wokalista/ muzyk). Ich występy skupione są na bezpośrednim kontakcie z publicznością i do tego dostosowują właśnie swoje muzyczne show co daje niezapomniane wrażenia.


Wszystkie ich utwory są przerabiane i ponownie edytowane, a duet nazywa to JF MIX, czyli nakładanie się efektów elektronicznych oraz pętli z żywymi improwizacjami muzycznymi. Współpracują także z wieloma wokalistami, saksofonistami oraz perkusistami, co pozwala im się stale rozwijać i wciąż odkrywać nowe brzmienia. Znani są na terenie całych Włoch osobno jak i w duecie. Grają na każdego typu imprezach, a każdorazowo ich celem jest satysfakcja wszystkich obecnych osób.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.