Biletomat Concerts Julia Marcell

Concerts: Julia Marcell

Tickets for Concert

Julia Marcell

date

Sun, 06 November 2016 time 20:00

venue

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

promotor

Magic Music

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

available to
Sat, 05 nov 2016 23:59

40 PLN

Sold out


Standard

Standard

available to
Sun, 06 nov 2016 16:00

50 PLN

Sold out 

📄Julia Marcell w klubie Kwadrat!

Julia Marcell

Wejście: 19:00
Start koncertu: 20:00

JULIA MARCELL wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, ma na swoim koncie 4 albumy – ufundowane dzięki internautom “It Might Like You” z 2008 roku, “June” z 2011, z piosenkami „Matrioszka” i „Echo”, które długo zajmowały wysokie pozycje list przebojów, “Sentiments” z 2014, oraz najnowsza, pierwsza w całości polskojęzyczna płyta “PROXY”.

Julia została laureatką prestiżowych nagród m.in.: PASZPORTU POLITYKI 2012 w kategorii Muzyka Popularna, FRYDERYKA 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna, jak również Nagrody Artystycznej miasta Torunia Im. Grzegorza Ciechowskiego 2011. Wydawnictwa Julii Marcell spotkały się z uznaniem publiczności, dziennikarzy oraz ludzi związanych z kulturą, nie tylko w Polsce – ukazały się również w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Obok własnych piosenek, pisze również muzykę do filmu i teatru.

Jest autorką m.in. ścieżki dźwiękowej do najnowszego obrazu Przemysława Wojcieszka „Jak całkowicie zniknąć” (2015), oraz sztuk teatralnych „Kamienne niebo zamiast gwiazd” (2014) oraz „Kronos” (2014) w reżyserii Krzysztofa Garbaczewskiego. Julia i jej zespół koncertują na całym świecie. Odwiedzili między innymi Niemcy, Holandię, Wielką Brytanię, Finlandię, Portugalię, Japonię i Stany Zjednoczone. Wystąpili również na wielu festiwalach – SXSW, Eurosonic Festival, The Great Escape Festival, Reeperbahn Festival, CO-POP, Open’er Festival, Męskie Granie i wielu innych.

ZESPÓŁ: Julia Marcell - śpiew, gitara, klawisze Mandy Ping-Pong – śpiew, altówka, klawisze Thomas Fietz - perkusja Thomsen Slowey Merkel - bas

VIDEO: Andrew http://youtu.be/dp2po8HRC6k | Matrioszka http://youtu.be/o3V3SIoBw94 Manners http://youtu.be/RChaKK7e0xA LIVE: Superman http://youtu.be/XbA050XiORM | Cincina http://youtu.be/yBkv5Js8zPM MIP 2015 http://youtu.be/ai50kUb5VvA | http://youtu.be/ICfHo5Me3SU | Open’er2012 http://youtu.be/hVffeBezl1g | ESK2013 http://youtu.be/j9pLlNKwG7k

NAJNOWSZA PŁYTA JULII MARCELL „PROXY”

Napisana z lekkością i dużą dozą humoru, „Proxy” to płyta na zewnątrz. Opisuje naszą kolorową, dziwną, czasem niezrozumiałą rzeczywistość, choć nie bez pewnej dozy czułości. Jest spojrzeniem od strony popkultury, miesza konteksty, bawi się odniesieniami, ale mówi bezpośrednio, zwięźle i do sedna. O wolności od wyboru, o przyzwyczajeniu do pewnego komfortu, o polach magnetycznych, szybach niebieskich od telewizorów, dbaniu o kontekst i ogólnym podnieceniu.

Nie zawsze śmiertelnie poważna, w większości poważnie bujająca, od góry do dołu i wzdłuż i wszerz, jest to płyta pop. Na ucho przyjemna, miękka w dotyku i tuląca do piersi, folguje sobie tekstowo strzelając charakternie w bardzo określone strony. Bardziej zaprasza do tańca niż do różańca, choć oferuje wartość kontemplacyjną wszystkim jej poszukiwaczom. Z wyłącznie polskimi tekstami, które z radością czerpią z pełnej gamy możliwości zabawy słowem, jaką polski język stwarza.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK