Biletomat Concerts Kraków Kabanos

Concerts: Kabanos

Tickets for Concert

Kabanos

date

Sat, 11 April 2015 time 19:00

venue

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

promotor

Magic Music

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

available to
Fri, 10 apr 2015 23:59

33 PLN

Sold out


Standard

II Pula

available to
Sat, 11 apr 2015 16:00

44 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Kabanos w klubie Kwadrat!

Kabanos, Zenek Kupatasa - wokal, Lodzia Pindol - gitara rytmiczna, Ildefons Walikogut - bas, Mirek Łopata - gitara solowa, Witalis Witasroka - bębny

Wszystko zaczęło się od żulerskich piosenek nagrywanych w 1997 roku na podkładach na magnetofon Kasprzak, a na przestrzeni lat ewoluowało w prawdziwą petardę polskiej sceny muzycznej. Od samego początku grupa rozwijała się samodzielnie i niezależnie, przez lata zdobywając coraz większą publiczność - na wyjazdach w coraz dłuższe trasy i coraz większe kluby.

Otwarcie bram: 19:00, Start: 20:00

Każda płyta, poczynając od wydanej własnym sumptem albumu "Zęby w Ścianę" w 2007 roku to kolejny etap ewolucji, która wydaje się nie mieć końca. Na najnowszym albumie "Dramat Współczesny" Kabanos pokazuje większą dojrzałość w formie i przekazie, nowe brzmienie, surowość i ciężkość połączoną z umiejętnością do pisania chwytliwych piosenek, z których słynie grupa. To także pierwszy album, na którym pojawiają się ciężkie ballady i rozbudowane, progresywne wręcz kompozycje.

Zespół trzykrotnie zagrał na Przystanku WOODSTOCK, grając kolejno na Małej Scenie (2012 - po tym występie zespół zdobył nagrodę ZŁOTEGO BĄCZKA), na Dużej Scenie (2013), oraz w Pokojowej Wiosce Kryszny (2014), gdzie Kabanos ustalił nowy rekord długości koncertu sceny: 2h 55min. Był to jednocześnie najdłuższy występ Kabanosa w historii.

Kabanos to:
Zenek Kupatasa - wokal
Lodzia Pindol - gitara rytmiczna
Ildefons Walikogut - bas
Mirek Łopata - gitara solowa
Witalis Witasroka - bębny

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK