Biletomat Bilety Kolekcjonerskie KAISERDISCO

Concerts: KAISERDISCO

Tickets for Concert

KAISERDISCO

date

Sat, 13 April 2019 time 23:00

venue

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

promotor

Temperamental / Agencja SKY

Tickets


Standard*

I PULA

available to
Tue, 15 jan 2019 15:19

25 PLN

Sold out


Standard

II PULA

available to
Tue, 19 mar 2019 09:23

30 PLN

Sold out


Standard

III PULA

available to
Sat, 13 apr 2019 16:00

35 PLN

Sold out


Gallery (zoom)

 

📄Kaiserdisco w Sfinksie

KAISERDISCO, MICROB, BONIS

Microb z Temperamental - DJ i organizator imprez muzyki elektronicznej zaprasza na kolejny ze swoich cyklicznych I0Sound parties, który odbędzie się w kultowym klubie Sfinks700 w Sopocie.

Tym razem zaprosił kolegów Patica i Frederica z Kaiserdisco, aby wraz z nimi przenieść Was w niezwykłą przestrzeń Hamburskiej sceny klubowej.

Kaiserdisco to muzyczny duet z Hamburga, który uznawany jest za jeden z najlepszych, jakie powstały w ostatniej dekadzie na rynku niemieckim. Fantastyczna współpraca Federica i Patrica zaowocowała w krótkim czasie wieloma niezwykle udanymi utworami, które zostały wydane przez renomowane wytwórnie: Drumcode, Get Physical, Suara, Terminal M i Tronic. Na ich koncie jest również niekończąca się lista świetnych remiksów muzycznych.

Frederic oraz Patric są wierni swoim korzeniom, a to oznacza, że zawsze bezdyskusyjnie dbają o to, by dostarczać nową porcję potężnych techno bitów z energetycznym rytmem. Muzyka Kaiserdisco charakteryzuje się bowiem przede wszystkim stymulowaniem publiczności do tańca i dobrej zabawy. Odnieśli sukces już w 2010 roku w postaci przełomowej, debiutanckiej produkcji, jaka powstała w wytwórni Drumcode. Od tego czasu w swoim dorobku zgromadzili w sumie 6 mini-albumów, wydanych we współpracy z Adamem Beyerem.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.