Biletomat Concerts KAT & Roman Kostrzewski

Concerts: KAT & Roman Kostrzewski

Tickets for Concert

KAT & Roman Kostrzewski

date

Sun, 12 March 2017 time 20:00

venue

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

promotor

P.W. Events

Tickets

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca stojące

Miejsca stojące

available to
Sat, 11 mar 2017 23:59

44 PLN

Sold out


Miejsca siedzące

Miejsca siedzące

available to
Sat, 11 mar 2017 23:59

49 PLN

Sold out


Miejsca stojące

Miejsca stojące

available to
Sun, 12 mar 2017 16:00

49 PLN

Sold out







 

📄KAT powraca do Poznania!

KAT & Roman Kostrzewski

Po rewelacyjnej trasie KAT z Romanem Kostrzewskim wracają do Poznania! Już 12 marca w poznańskim klubie Blue Note legenda polskiej sceny metalowej zagra przekrojowy set ze swoimi największymi przebojami.

KAT & Roman Kostrzewski powracają z zamierzchłej przeszłości... 30 lat temu, w 1986 roku, zespół zadebiutował płytą "Metal and Hell”, jej polskojęzyczna wersja zatytułowana „666” została wydana w tym samym roku i zyskała rzesze zagorzałych fanów, stając się pozycją absolutnie kultową.

Przez ostatnich kilka lat płyta była niedostępna w oficjalnej sprzedaży, między innymi dlatego, latem 2014 roku Roman Kostrzewski wraz z zespołem zaszyli się w studiu, by ponownie nagrać album. „666” w wersji anno domini 2015 brzmi pierwotnie i dziko, ma w sobie magię wydawałoby się, że zarezerwowaną tylko dla oryginalnych nagrań sprzed blisko trzydziestu lat - ta płyta żyje i kipi energią. Tak sesję nagraniową wspomina Roman Kostrzewski: “Raven Studio w Skrzyszowie umożliwiało nagranie na‚ setkę' podstawy instrumentalnej a więc bębnów, basu i gitar. W przerwach od nagrań, w tych samych warunkach brzmieniowych, rejestrowaliśmy ślady wokali i solówek. W ciągu niespełna sześciu dni mieliśmy nagraną całość. Dzięki temu uniknęliśmy nakładek i wielu dni spędzonych w studiu a jednocześnie zachowaliśmy żywy charakter wykonania, który łatwo utracić
przy wielodniowych sesjach”. W ten z pozoru prosty sposób materiał zawarty na "666" zyskał nowe, współczesne brzmienie i klimat.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Koncertowy marzec w Poznaniu!









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK