Biletomat Promocja - Mikołajki 2016 KAYAH ŚWIĄTECZNIE

Koncerty: KAYAH ŚWIĄTECZNIE

Tickets for koncert

KAYAH ŚWIĄTECZNIE

date

Czw, 12 Styczeń 2017 time 23:00

place

Scena na Piętrze
ul. Masztalarska 8, 61-767 Poznań

organizor

Good Taste Production sp. z o.o.

Tickets

Tickets sold out.Poszukaj wydarzenia KAYAH ŚWIĄTECZNIE w innym terminie i miejscu.

Look for similar events in:

Gallery (zoom)

 

📄Klimatyczny koncert Kayah

Kayah

Uwaga! Z przyczyn organizacyjnych koncert "Kayah Świątecznie" zostaje przeniesiony z klubu B17 do Sceny Na Piętrze (ul. Masztalarska 8). Data koncertu pozostaje bez zmian, a zakupione bilety zachowują swoją ważność. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na godzinę 20:30.

Przepraszamy za niedogodności - Good Taste Production.

Świąteczno-noworoczna trasa koncertowa Kayah, to chęć przeniesienia najnowszej płyty artystki "Gdy pada śnieg" na deski scen w Polsce i jednocześnie chęć spotkania się z fanami w ten cudowny zimowy okołoświąteczny okres. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy uwielbiają wprowadzić się w bożonarodzeniowy nastrój piękną muzyką. Podczas koncertów Kayah wykona klasyczne polskie kolędy, takie jak Cicha noc, Jezus Malusieńki, Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy, czy Nie było miejsca dla Ciebie. Nie zabraknie także autorskich świątecznych utworów Kayah, w tym znanego już od lat szlagieru świątecznego "Ding Dong". Artystce towarzyszyć będą na scenie wybitni instrumentaliści z Janem Smoczyńskim jako kierownikiem zespołu na czele.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Looking for similar events elsewhere? Check out the: Promocja - Mikołajki 2016

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.